Obsługa Pizzeri

Witam,na codzien pracuje w Agencji Prasowej w Gdyni Mieszkam w Gdansku na ul. Kartuskiej Kilka razy mialem okazje korzystac z uslug Pizzeri Planeta ,nie jedno krotnie lecielismy tam po pizze,ostatnia moja wizyta to..pizza dobra smaczna Obsługa brak slow ,nie mila,z łaską Po zapytaniu sie o rabat,takowe maja po godz. 21 otrzymalem odpowiedz z łaski ,Brak slow Przemilczalem to..Pani nie wiem szefowa domyslam sie,blondynka po 40tce Nie wie czy ma Rozmawiac ze mna przy ladzie,czy odbierac zamowienia telefoniczne Źenada i tyle Tak jak podkreslam nie poczulem sie zatmilo,wg. Mnie nie ja 1 Robcie tak dalej ,to macie Ciekawy artykul na lamach np Gazety 'Metro' i zobaczymy Czy reklamy w rozglosniach radiowych pomoga W Biznesie Nie polecam Tej Pizzeri za jakosc Pizzy Tylko Obsługe
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Obsługa Pizzeri

Jeśli to Ty miałbyś napisać wspomniany artykuł, istnieje duże prawdopodobieństwo, że będzie to taki sam bełkot jak powyższa opinia ;) Nie wspomnę o pisowni. Natomiast podanie nazwy pracodawcy tylko Cię kompromituje - zbyt wielu Jarków tam nie ma...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Obsługa Pizzeri

Ty pracujesz w agencji prasowej ? Chyba jako sprzątacz lub agencje pomyliłeś.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0