Kodemsky - ocena (1) Przemiła kadra i właścicielka, szybka realizacja zamówienia i bardzo smaczne... Kodemsky Mariusz - ocena (1) Pizza jest pyszna i do tego można się najeść. Sera i dodatków nigdy nie żałują. Mariusz SIWA - opinia (1) Jesteśmy w planecie co miesiąc. Jedzonko jest wyśmienite, wszystko... SIWA
ienżet - opinia (1) Sam lokal i okolica straszy, ale pizza cudowna (polecam Fantazję i... ienżet DT - opinia (1) Bardzo smaczna pizza, taką w starym dobrym stylu, tłusta na nieco grubszym... DT Tomasz K. - opinia (1) Przestrzegam wszystkich! Właśnie mija 120 minut od zamówienia na kwotę ponad... Tomasz K. Anna - opinia (1) Totalne rozczarowanie. Kiedyś to była najlepsza pizzeria w Trójmieście. Nie... Anna Paweł - opinia (1) Totalny totolotek. Czasami wielki zakalec i pizza niedorobiona. Czasami za... Paweł Mona - opinia (1) Niestety, ale nie mogę dać pozytywnej opini. Dlugi czas oczekiwania. Pizza... Mona Zubek - opinia (1) Wiele razy jadłem - dobrej jakości duża ilość sera. Bardzo dobre pozostałe... Zubek Alina - opinia (1) Pizernia bardzo się zepsuła obsługa pani bardzo niemila Alina Nie polecam (1) Kiedys zamawiam często wczoraj po dlugim czasie zamowilam dwie pizze Jedne... Bozena Pizza poniżej krytyki, suchar (1) Liczyliśmy na pyszną pizzę, a dostaliśmy suchara.Pizza zamówiona na cienkim... d NIE POLECAM (1) Po ponad godzinie czekania zadzwoniłam dowiedzieć się kiedy w końcu dotrze... Marzena frytki (1) Zamowiłam danie przez pizzaportal, frytki odsmażane-obstawiam że wczorajsze,... Marta Nie polecam (2) 1.-obsluga do bani odbieraja tel jakby za kare tam siedzieli ani dzien dobry... agata Obsługa poniżej normy. (1) Proszę Państwa w dniu dzisiejszym zachowanie Państwa oby dwóch pracowników... Maja Ż. Kliętka (1) Pizza przez jakis czas byla wyśmienita,ale teraz ciasto w pół surowa długo... Kliętka ocena tylko za ohydny żurek (2) żurek sprzewadawany 19.01.2017 (bo nie wiadomo kiedy zrobiony) był... Zawiedziona Renia Jakieś żarty (1) Zamówiłam pizzę o godzinie 14.25, a otrzymałam ją o 16.38, mieszkam blisko.... A