Były stały klient - opinia (1) przy tej spelunie przysłowiowy,, Bar Ruczaj'' to powinien dostać kilka... Były stały klient Tragedia (1) Wczoraj zamówiłam pizze przez telefon, tresc mojego zamówienia brzmiała-... Gosia Zimna, mokra, niedobra pizza !!! (1) Pizza przyszła po 1 h i 40 minutach prawie zimna z całym mokrym spodem. Na... S
OBSŁUGA TO JAKIŚ SKANDAL, OSZUKUJĄ NA PIZZY (1) Zamówiliśmy w niedzielę pizzę z Planety. Zamiast 40 cm, miała 32 cm średnicy.... niezadowolony Super pizza (1) Najlepsza pizza jaką jadłem , lekko przepalona, ciągnący sie ser w... Łuki Zależy kto na zmianie..... (1) Jadam w tej pizzeri bardzo często. Może zacznę od tego że bardzo duzo zależy... Kaasiia nie nie nie ! (1) bylismy w lokalu z chlopakiem, postanowilismy zjeść na miejscu. Ehhh... anna SMIESZNE (1) zamowilem pizze miala dojechac w okolo godzine po uplywie poltora godziny... sernik DROGO (1) Jedzonko smaczne jak zwykle,tylko ceny coraz wyższe NORMAL nieprzyjemna obsługa (1) Dzisiaj zostalem tak obsluzony przez pania ktora zajmuje sie przyjmowaniem... as Niesmacznie! (1) Zachęcona opiniami znajomych postanowiłam zamówić pizzę z Planety do domu.... Małgorzata Nie polecam!!! (1) jeśli chcecie zamówić pizze na telefon, nastawcie się na 2 - godzinne... Jan okropność (1) Pani kelnerka z nadąsaną miną przyjmuje zamówienia i z łaską odpowiada na... Milena Pyszna pizza, lokal brzydki (1) Pizza jest naprawdę znakomita, cieniutkie ciasto i mnóstwo dodatków. Za to o... kasiowa Pierogi do d... (1) Bylam raz w tej restauracji. zamówilam pierogi z miesem i co dostałam... Ewelina Zamowienie na telefon (1) Zamawiałem na telefon kiedy byłem w Gdańsku. Wszystko OK, szybkie zamówienie,... Qbi Jedzenie dobre, ale częste pomyłki w zamówieniu! (1) Zamawiam w tej pizzerii tylko przez telefon. Zawsze odbiera miła osoba,... jagoda Lucek - opinia (1) nie polecam naleśników z mięsem, brak sosu, mięso suche, bez smaku. bagietki... Lucek ocena w treści (1) lepsza niż gdzie indziej msp Uwielbiam (1) Pizzerie planeta polecam wszystkim. Bardzo smacznie!! A to że niektórzy muszą... aga