Opinia (1) Powiem tak pizzę mają przepyszna nie wspomnę o makaronach jak i reszta menu... Groszek Super (1) Pizze pod każdym wzgledem super !!!! Zamawialam z wielu innych Ale ta... Stala klientka Pizza na zamówienie nie była dobra za długo w piecu ser spalony wogóle się nie ciągnął (1) Zamówiliśmy pizze do Sądu. Nie była dobra ser się nie ciągnął wręcz był... Ania
Obsługa Pizzeri (3) Witam,na codzien pracuje w Agencji Prasowej w Gdyni Mieszkam w Gdansku na ul.... Jarek ; Thomson Reuters problem z dowozem (1) zmówiłam na dowóz jedzenie i wszystko był ok a chwile później mówią że nie... wściekła klientka Super! (1) Nigdy nie rozczarowali mnie pod względem jakości potraw (danie obiadowe,... Tereska rozczarowana (1) No i klops! Moja ulubiona pizzeria i taka wpadka- to coś co dzisiaj... Lena dobra pizza (1) najlepsza bolońska w gdańsku! vito Juz nie jest swierzo ... (4) Od lat zamawiam dania z planety, kilka razy byłam w lokalu, ale wczorajszy... Kasia Sztuką jest s...chrzanić naleśniki (1) Dzis zamówilem porcje nalesnikow - myślałem, że tak prostego dania jak... bart Jedna pizza z 3 była zjadliwa... (1) Ogólnie pizza może być (byle by nie miała peperoni) ale... tak jak gdzieś... Rodzina POLECAM (1) Jestem stałą klientką tego lokalu i nie zgadzam się z negatywnymi opiniami.... patimonek i kajetan pyszne (1) idealnie , zgodne z zamowieniem. Losos mega przepyszny a Pani z obsługi... Marta z Liszta Dowóz. (1) Długo sie wstrzymywałem z opinia ale dosyć tego !ale dostyć tego goowna.Syf-... NIK pyszna zupa jak u mamy ;d (1) Mam blisko do planety postanowilam zamowic pizze na wynos. Czas oczekiwania... Asia ja tam zamawiam (1) Jestem sałym klijentem pizza jest super tylko czas oczekiwania na dostawę do... malutka Pomyłka pomyłke pogania, bezczelna obsługa (1) Wczoraj wieczorem zamówiłam telefonicznie 2 pizze -dostałam coś innego niż... dzierlatka coraz gorzej (1) Zawsze jak jestem w poblizu planety i mam ochote cos zjesc to wpadam do nich.... ja najgorsza pizza jaką jadłam (1) przez przypadek weszłam do tego dziwnego miejsca ponieważ zawszę widziałam w... Dagmara pizze sa obrzydliwe (1) 2 razy kupywalismy z mężem w tej pizzeri i za kazdym razem pizze były nie do... magdalena