Wczoraj wieczorem zamówiłam telefonicznie 2 pizze -dostałam coś innego niż zamawiałam. Pan źle sobie zapisał nazwę pizzy. Ponieważ było późno - nie chcieliśmy wymiany pizzy na właściwą, tylko zwrot pieniędzy. Bezczelna paniusia z obsługi stwierdziła, że kłamię, że oni nigdy się nie mylą, że pomyłkę popełniłam ja a nie oni! Bo przecież nazwy "Planeta" i "Fantazja" są tak podobne, że z pewnością się przejęzyczyłam... cały czas wmawiała mi krzykiem, że pomyłka jest po mojej stronie... bo oni się nie mylą NIGDY! - tak powiedziała...
Po tym, jak stwierdziłam, że z pewnością nigdy paniusia nawet na egzaminie się nie pomyliła i widocznie jest nieomylnym bogiem, zażądałam rozmowy z właścicielem... (swojego nazwiska oczywiście podać nie chciała) i nagle paniusia zgodziła się na oddanie pieniędzy. Co ciekawe, na wymianę chcieli zgodzić się bez problemu, czyli uznali, że ICH pomyłka, ale oddać pieniądze to już nie! I jeszcze wyzywać klienta, w jakich czasach oni żyją, obsługa "pierwsza klasa"! PRL normalnie...
Czytając opinie innych użytkowników widze, że w tym lokalu to norma.
Więcej tam nie zamówię i znajomym odradziłam też.
I uwaga! zamiast szynki na pizzach kładą mielonkę.