Proszę się poważnie zastanowić nad załatwianiem kredytu przez firmę, ponieważ ja zdecydowałam się z nimi współpracować dałam wszystkie dokumenty po czym Pani Ania P. która się tym zajmowała w ogóle się ze mną nie kontaktowała, nie mogłam się doczekać żadnej odpowiedzi z banku, nie byłam w ogóle informowana w jakiej jestem sytuacji. Czekałam ponad miesiąc czasu i nikt do mnie nie zadzwonił z informacją jak wygląda sytuacja. Oczywiście kiedy ja dzwoniłam, to albo pani Ania P. nie odbierała albo mówiła ze nie ma teraz czasu i oddzwoni po czym ani razu nie oddzwoniła. Napisałam też maila i też nie dostałam żadnej odpowiedzi. W końce zrezygnowałam ze starania sie o kredyt na to mieszkanie po czym nagle firma się zainteresowała i zadzwoniła do mnie czemu bo kredyt jest już prawie załatwiony. Dziwne ze dopiero wtedy jak zrezygnowałam. Mimo wszystko podziękowałam i powiedziałam, że nie mam czasu ani chęci kolejny miesiąc czekać na jakąś informację z ich strony i być traktowana jak powietrze. Po rezygnacji chciałam odebrać swoje dokumenty bo niestety niektóre dałam oryginały a nie kopie oczywiście Pani Ania P. powiedziała, że sprawdzi czy ma i oddzwoni. Czekałam tydzień w końcu zadzwoniłam i oczywiście "przepraszam zapomniałam oddzwonić", odebrałam część dokumentów, widocznie nie były przekazane do banku więc widać jak się ktoś starał o kredyt. Poprosiłam resztę i tu znowu dostałam informację, że jak załatwi to zadzwoni. Na telefon czekam już dwa tygodnie, sama jak oddzwaniałam to pani Ania P. nie odbierała a na smsa w ogóle nie zareagowała. Naprawdę jak ktoś chce dostać kredyt na to mieszkanie to proponuję starać się o niego na własną rękę ;)