Inpro SA

Deweloperzy

Gdańsk, Opata Jacka Rybińskiego 8

Małgorzata - ocena (2) Mieszkanie ładne, bez usterek i sprawnie. Małgorzata katarzyna - ocena (2) Jestem bardzo zadowolona z zakupionego mieszkania. Mieszkanie w bardzo dobrym... katarzyna Tomasz Jankowski - ocena (2) Moim kredytem zajmowała się Pani Magdalena Reysowska. Wszystkie sprawy były... Tomasz Jankowski
Michał - ocena (1) Jestem bardzo zadowolony z obsługi i doradztwa przy wyborze mojego... Michał Arkadiusz Sieradzki - ocena (1) Dział sprzedaży inpro . jeden z lepszych w trójmieście . Stosunek ceny do... Arkadiusz Sieradzki Karina - ocena (1) Kompleksowa i rzetelna obsługa. Zakupiłam mieszkanie na inwestycji Start.... Karina Jakub - ocena (1) Jestem bardzo zadowolony Jakub Natalia Robotycka - ocena (2) Deweloper wykazał się pełnym profesjonalizmem przy pomocy wyboru mieszkania,... Natalia Robotycka wkurzony - opinia (1) Deweloper oszukał kupujących mieszkania w Harmonii Oliwskiej - nie wybudował... wkurzony Krzysztof Blacharski - opinia (2) Od 2019 roku właściciel mieszkania -deweloper inpro. trzykrotnie usuwana... Krzysztof Blacharski Kamil - opinia (6) Właśnie odebrałem mieszkanie od Inpro i jedyne co to mogę firmę serdecznie... Kamil Andrzej - opinia (2) Nie polecam tego dewelopera. Nieterminowosc, kiepska jakosc wykonania w... Andrzej Podziękowanie dla zespołu Inpro (3) Chciałbym wyrazić serdeczne podziękowanie firmie Inpro. Jest to deweloper,... Czarek Sebastian - opinia (2) Wiem, że ocena wysoka, ale w naszym wypadku firma Inpro stanęła na wysokości... Sebastian Andzelika - opinia (2) Niestety z przykrością ale nie mogę polecić firmy Inpro. Zakupiłam mieszkanie... Andzelika Marzena - opinia (3) Zachowanie Inpro w sytuacji kilkumiesięcznego opóźnienia inwestycji #Azymut... Marzena nabywca Azymut - opinia (3) Osiedle Azymut w Gdyni miało być oddane do użytkowania w czerwcu 2019 roku.... nabywca Azymut Nabywca mieszkania z Azymutu - opinia (3) Nie mogę nic dobrego powiedzieć o Inpro, jestem w takim położeniu, że mega... Nabywca mieszkania z Azymutu Azymut - Właściciel - opinia (3) Nie polecam. Właściciele (strony umowy deweloperskiej) lokali w inwestycji... Azymut - Właściciel Zmęczony nabywca. - opinia (3) Jestem już zmęczona czekaniem na mieszkanie i dopraszaniem się o informacje.... Zmęczony nabywca.