Inpro SA

Deweloperzy

Gdańsk, Opata Jacka Rybińskiego 8

Agnieszka - opinia (2) Zakupiliśmy mieszkanie w Azymucie. I zaczął się koszmar. Od października 2019... Agnieszka Wojtek - opinia (2) Jako nabywca mieszkania na osiedlu Azymut w Gdyni przestrzegam przed... Wojtek LMK - opinia (2) Azymut to ich anty-wizytówka. W sytuacjach kryzysowych firma zachowuje się... LMK
Tylko wyjaśniam - opinia (2) Inpro polecam wróżkom. Deweloper nie powie Ci kiedy otrzymasz klucze...... Tylko wyjaśniam Magdalena - opinia (2) Deweloper Inpro S.A. od miesięcy zwodzi nabywców mieszkań na osiedlu #Azymut... Magdalena Małgorzata Malinowska - opinia (2) #azymut dobra lokalizacja, lafna zabudowa i to ma tyle. Opóźnienia w oddaniu... Małgorzata Malinowska Dagmara - opinia (2) Od lipca 2019 oczekuję na swoje mieszkanie zakupione na osiedlu Azymut w... Dagmara Michał - opinia (2) Osiedle #azymut stoi bez pozwolenia na użytkowanie. Deweloper ma gdzieś... Michał Adam - opinia (1) Deweloper ma bardzo duże problemy z zakończeniem inwestycji Azymut w Gdyni.... Adam Gdynianka - opinia (2) Zakupiłam mieszkanie na osiedlu Azymut biorąc pod uwagę termin oddania... Gdynianka Tęskniąca za odbiorem - opinia (2) Moja ocena jest najlepszą opinią. Dokonaliśmy zakupu mieszkania na osiedlu... Tęskniąca za odbiorem Magda - opinia (2) Kupiłam mieszkanie na osiedlu #Azymut w lutym 2019, budowa miała zakończyć... Magda Michał - opinia (2) Absolutnie nie polecam firmy inpro. kontakt ze strony dewelopera praktycznie... Michał Robert - opinia (2) Duże opóźnienia i zdawkowe informacje. Szkoda bo zapowiadało się bardzo... Robert G&M - opinia (2) Od 7 miesięcy czekam na mieszkanie zakupione w inwestycji Azymut, termin... G&M Krys Dygas - opinia (2) Zakupiłem mieszkanie na osiedlu Azymut w Gdyni. Odbiory opóźniają się już o 5... Krys Dygas Maja - opinia (3) Opóźnienie w wydaniu osiedla Azymut w Gdyni 7 miesięcy i nadal nie wiadomo... Maja sda - opinia (2) opoznienia, opoznienia i opoznienia. o fuszerce nie wspomne i braku... sda Szymon - opinia (4) Jestem sfrustrowanym nabywcą mieszkania w nowej inwestycji azymut. Wczoraj... Szymon Spore opóźnienia na budowie i słaba komunikacja (6) Gdyby nie ciągłe zapytania do firmy ze strony kupującego nikt nie podejmuje... Opóźnienia i słaba komunikacja