Inpro SA

Deweloperzy

Gdańsk, Opata Jacka Rybińskiego 8

Spore opóźnienia na budowie i słaba komunikacja (6) Gdyby nie ciągłe zapytania do firmy ze strony kupującego nikt nie podejmuje... Opóźnienia i słaba komunikacja Klient - opinia (3) Brak odzewu na maile to brak szacunku dla klientów !!! Nerwy puszczają,... Klient INPRO po odbiorze mieszkania (2) W dniu 12 grudnia 2019 r odebrałem mieszkanie od firmy INPRO na osiedlu... Kazimierz T
najpelszy deweloper w Trójmieście (1) pełna profeska i wysoka jakośc Mariusz Deweloper Inpro ul. Stężycka (1) Witam. Bardzo uprzejmie proszę o opinie na temat dewelopera Inpro oraz... Piotr Harmonia Oliwska - Polecam (1) W 100% polecam zakup mieszkania w inwestycji Inpro - Harmonia Oliwska. Dział... BK Jak kupowałem mieszkanie w INPRO…….. (2) ………………………..w pażdzierniku 2017 kupiłem mieszkanie na Osiedlu Harmonia Oliwska... Jan Wasilewski pdziękowanie (2) Dziękuję pani Magdzie Ryśnik za profesjonalną obsługę.Wszystko przebiegło... Maria Załatwianie reklamacji (2) Obsługa klienta bardzo dobra do momentu podpisania umowy, potem znacząco... Jonasz UWAGA!!! (11) Uwaga na Dewelopera INPRO !!! Szczyci się dobra opinią , a w rzeczywistości... mieszkanka bardzo nisko jakość wykonania!!! UWAGA (12) Kupiłam mieszkanie na inwestycji Wróbla Staw. Musiałam przenieść dwa gniazdka... klientka SZCZERZE POLECAM (3) Deweloper godny polecenia. Przed zakupem domu na osiedlu Nowiec widziałem... Piotr kupiłem (3) Nigdy jeszcze nie wypowiadałem się na forum .Trafiłem do inpro z polecenia... juz prawie mieszkaniec Rozczarowanie (1) Osiedle GOLF PARK, kupiłem dom w 2011 roku, jako w zasadzie laik w kwestii... Piotr INPRO - NIE, GOLF PARK - 3xNIE (4) Stanowczo odradzam zakupu domu na osiedlu Golf Park Ktos pomylil sie z nazwą:... oszukany klienta INPRO (1) Bardzo mila i profesjonalna obsluga ze strony Pan pracujacych w dziale... Greg tragedia (2) reklamacja to tragedia maciek INPRO - szczególne podziękowania dla Pani Magdaleny Reysowskiej (2) Dziękuję i polecam. INPRO potraktowało nas po partnersku zarówno przy... Artur Najgorszy deweloper (1) Nie polecam kupna mieszkania w inwestycjach budowanych przez ta śmieszna... Krzysiek Najlepsza obsługa w Trójmieście! (3) Specjalne podziękowania dla dyrektora Pana Rafała Zdebskiego, który... Klaudia