Inpro SA

Deweloperzy

Gdańsk, Opata Jacka Rybińskiego 8

bm - opinia (2) Zazwyczaj wypowiadają się niezadowoleni. Ja nie mam uwag. Polecam... bm Tak być powinno (2) Chciałabym podziękować temu deweloperowi za indywidualne podejście do... Marta Pani Anna Paczull - doradca kredytowy (1) Profesjonalne podejście , pełne zaangażowanie , szybkość działania - to cechy... Monika
Profesjonalna obsługa. (1) Pracownicy firmy profesjonalnie pomogli wybrać dogodną ofertę, oraz zajęli... paulinape Polecamy (1) Z przyjemnością wystawiamy pozytywną opinie deweloperowi Inpro u którego... Magda i Adam Jeszcze jedna prosta do mety... (2) Brakuje nam jeszcze kilku miesięcy do obioru wymarzonego mieszkania, ale już... Jacek Bonja Kompetencja i życzliwość (1) Ostatnio byliśmy z żoną zainteresowani kupnem mieszkania. Po rozeznaniu... walkowski Nie polecam kupna w City Park (1) Notoryczne kradzieże w halach garażowych i komórkach lokatorskich pomimo... mieszkaniecCityPark Obsługa kredytów... (1) Proszę się poważnie zastanowić nad załatwianiem kredytu przez firmę, ponieważ... W.L Ceny... (1) Jak można podawać w reklamach ceny... netto... no przecież to jawne robienie... Pan Debestski podziękowania (1) Dziękuję za profesjonalne podejście do mojej skomplikowanej sytuacji... Bartek Wieża Leszka Białego (2) inwestycja Wieża Leszka Białego to totalna porażka. Sprzedają mieszkania za... Mariola bronek - opinia (2) Tez skorzystalismy z ich doradcy kredytowego , potwierdzamy jest świetny . To... bronek Inpro - uwaga na nich! Przykład z życia. (2) Przestrzegam przez deweloperem z Gdańska Oliwy - Inpro. Właśnie skończyłem... Robert znacznie poniżej oczekiwań Golf Park (21) Materialy bardzo niskiej jakości, oszczędzają na czym sie da, straszny... poli gratuluję .... (1) cv członka rady nadzorczej Inpro: recepcjonista - spłóka notowana na GPW... st co się stało ???? (1) Z uwagi na protest sąsiadów Inpro SA nie uzyskało ostatecznego pozwolenia na... st city park (1) rozbawiły mnie koszty utrzymania na city park firma zarządzająca... st trzeba mysleć o ludziach (1) Dotyczy city Park zwykli mieszkańcy nie moga wejść spokojnie do parku, miasto... stefania Trzy żagle , albo raczej trzy żagle + coś!!!!!!!!!! (2) Inpro zbudowało osiedle Trzy Żagle. Mieszkańcy się już wprowadzili lub... KK