Podziękowanie dla zespołu Inpro

Chciałbym wyrazić serdeczne podziękowanie firmie Inpro.
Jest to deweloper, który korzysta także z sugestii klientów w tworzeniu wygodnej infrastruktury osiedla Harmonia Oliwska. W otoczeniu oddanych już bloków Rotta toczy się jeszcze budowa, więc dojście do tramwaju nie jest ostateczne. Jest to zrozumiałe na tym etapie. Ale jako nowy mieszkaniec poprosiłem Inpro o wykonanie dodatkowego, tymczasowego chodnika przez błotnisty grunt, aby moja córka i inni mieszkańcy Harmonii mogli dużo bezpieczniej i szybciej dojść do tramwaju. Dojście po płytowej ulicy dojazdowej od strony Grunwaldzkiej jest 2x dłuższe i dość niebezpieczne dla pieszych - ze względu na szybko jadące tą samą drogą samochody. Gdy już po paru dniach zobaczyłem kilku ludzi z koparką rozpoczynających prace nad tym chodnikiem, nie mogłem się nacieszyć. Mało tego, Kierownictwo Inpro skorygowało sugerowany przebieg chodnika na jeszcze lepszy, a jako materiału użyto nowiutkich, gładkich płyt betonowych. Postawiono też z własnej inicjatywy latarnie wzdłuż chodnika. Super:)
Szybka reakcja i kreatywność zespołu Inpro. Dziękuję dyrektorowi Zdebskiemu, pani Filipek oraz innym zaangażowanym w ten projekt osobom :))
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6

Odpowiedź obiektu:

Cieszymy się że mogliśmy pomóc. Jeszcze raz dziękuję za sugestię.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

sami sobie piszą te komentarze, wiem bo znam kilka osob stamtad, jest to zenujące
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0