Obsługa na granicy chamstwa

Co powiecie o selekcjonerce, która oskarża klienta o to, że ją okłamał?! Nawet gdyby to było prawdą to powinna ważyć słowa, a prawdą nie było.
Sprawa miała się tak, że spotkałem dziewczyny rozdające ulotki tego przybytku. Ponieważ właśnie wyszedłem ze słabego klubu, gdzie za wstęp musiałem zapłacić a po kwadransie miałem ochotę z niego wyjść dwukrotnie zadałem dziewczynom pytanie czy wstęp jest płatny. Najpierw udzielały pokrętnych odpowiedzi "nie pamiętam", "chyba nie", "to zależy kiedy", w końcu jedna stwierdziła, że z ulotką wejdę bez opłaty.
Oczywiście przybywszy na miejsce dowiedziałem się, że guzik, płatny wstęp i tyle. Po dłuższej dyskusji (nie chodzi o te dziesięć złotych tylko o zasadę) menedżerka/selekcjonerka łaskawie zgodziła się mnie wpuścić.
I wyobraźcie sobie jakie było moje zdziwienie gdy po kilku godzinach ona łapie mnie za rękaw i krzyczy (sic!): "Pan mnie okłamał!". ponoć dziewczyny przyszły i powiedziały że nic takiego nie mówiły, że wstęp jest bezpłatny. Niestety menedżerce/selekcjonerce nie starczyło rozumu by zapytać dziewczyny CO ONE mówiły - w każdym razie nie była wstanie tego powtórzyć. Wszystko to pryszcz ale zachowanie tej pan - karygodne!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu:

Szanowny Klienie,
na początku sprostowanie, Pani która sprzedaje bilety ( opaski ) wstępu na imprezę klubową nie jest ani menadżerką ani selekcjonerką, jest kasjerką. Po drugie w treści ulotki nigdzie nie jest napisane, że wejście do Klubu z nią jest bezpłatne. Ulotka informuje o transmitowanych meczach Euro 2012 oraz, że po ich zakończeniu odbywają się imprezy klubowe. W okresie Euro 2012, osoby, które zarezerwowały stoliki na mecz mogą zostać na imprezę nie płacąc za wstęp. Po powrocie z akcji promocyjnej zapytałem się Promotorek czy kogokolwiek informowały o tym, że z ulotką jest wstęp bezpłatny na dyskotekę, odpowiedź była jednoznaczna - nie. Czyżby trzy osoby były w zmowie i kłamały. Chciałbym też zauważyć, że oprócz Pana nie było podobnego przypadku. W tym dniu Panie, które otrzymały pieczątkę na rękę od naszych Promotorek miały wstęp wolny i otrzymywały drinka powitalnego gratis. Czy jest możliwe, że na kilkaset rozdanych ulotek tylko Pan został źle poinformowany, wydaje się to mało prawdopodobne. Myślę, że usłyszał Pan to co chciał Pan usłyszeć. Dlatego też wydaje się, że bardzo ostre słowa, których Pan użył w stosunku do naszego pracownika za krzywdzące. Klub i Restauracja Miasto Aniołów zawsze wywiązuje się z oferowanych naszym Gościom promocji. Mam nadzieję, że Pana komentarz napisany być może pod wpływem emocji zostanie po moich wyjaśnieniach zweryfikowany, a Pana ponownie będziemy mogli gościć w Mieście Aniołów w lepszej atmosferze.
Pozdrawiam serdecznie i zapraszam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Obsługa na granicy chamstwa

a wszystko przez 10zł...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0