Otrzymałem w promocji propozycję szybszego internetu z 20 na 60 Mb/s i zmniejszenie opłat ze 153 do 150 zł. Czemu nie? Taniej to taniej - wreszcie ktoś docenia emeryta. W rozmowie z przedstawicielem była mowa o koszcie tylko zamontowania dodatkowego dekodera - 50 zł. Oczy mi się otworzyły po otwarciu poczty - 333 zł.!!! Po czterech dniach wydzwaniania do instytucji i od piątku nasłuchania się muzyki po same uszy i iluś-dziesięciu przełączeniach we wtorek ok.godz. 14:00 udało mi się złapać połączenie. Nie wiem dlaczego ale operator nawet nie spytał o nr klienta a tylko nazwisko wystarczyło mu do dotarcia moich danych /nie powiem że nie byłem wkurzony, ale grzeczny/. Otóż wyjaśniono, że oprócz dekodera wchodzi koszt przeinstalowania, i jeszcze inne nie do końca zrozumiałe dla mnie koszta. Ja rozumiem, że nie ma nic za darmo ale o tym to się rozmawia przed usługą a nie po. Ponadto zamawiałem dwa dekodery przywieziono mi jeden. Nota bene promocyjny internet miał kosztować wg oferty 150 zł a kosztuje 160 bo coś tam dołożyli. O 6 zł już nie będę sobie psuł nerw i zdrowia. Jednym słowem jedna wielka ściema i nieuczciwość żerujących na naiwności i niedopowiedzeniach. Jeżeli ktoś ma okazję niech unika UPC.