Najgorszy dostawca usług (2) UPC dopisuje do rachunków dodatkowe usługi których klient nie zamawiał. Nie... Mariusz Awarie internetu (3) W ciągu roku to już nie pierwsza awaria. Wczoraj od ok 15 prawie do północy... Leszek Całkowity brak kompetencji (1) Prośba o sprawdzenie przyłącza do podłączenia telewizji i internetu okazała... Maria
Nie polecam usług w C.H. Madison (1) Wszystko byłoby okej, gdyby nie fakt, że 1 rachunek miał być niższy o 50% z... J&M Jak dlugo jeszcze .... (1) Mam problem z UPC. Mam strasznie słaby transfer, zamiast 120 jest 3 lub 7. Sa... Bea porażka (1) Internet działa w miarę poprawnie choć niby LTE a potrafi drastycznie... Rusłan Nie polecam (1) Obsługa niekompetentna, jakość obsług poniżej krytyki. Notoryczny problem z... Aga Wiarygodność firmy (1) Kompetencje pracowników, a tym samym wiarygodność firmy to mniej niż zero. Na... adg Nie polecam (1) Firma - zaścianek. Aby zrezygnować z TV trzeba napisać specjalną prośbę i... Robert firma,z której radzę rezygnować (1) Korzystam kilka lat z usług upc i jak działa to jakoś leci,ale żeby kogoś... julia Jak długo jeszcze (1) Od trzech miesięcy bardzo żle działa internet/zawiesza się średnio 5 razy... Roman Kraus Brak internetu przez 2 miesiące i to jeszcze nie koniec (1) Witam. Chciałbym poinformować wszystkich obecnych jak i przyszłych klientów... Paweł D Ciecie kosztow (2) Za miesiac konczyla mi sie umowa ktora mialem na tv i internet placac 86zl i... Grzegorz Nie polecam (1) Tragiczna obsługa klienta Tadeusz Jak namieszają ze swojej winy, to klienci mają przechlapane. (1) Całkowicie niekompetentna obsługa. Przy cesji umowy namieszali ze swojej winy... wkurzony Dekoder Horizon (1) Tragedia, dekoder non stop się wiesza Internet jeszcze, jeszcze (Internet... Mateusz UPC jest duzo lepsze od konkurencji. (2) Nie bardzo rozumiem czemu wszyscy narzekają. Zwiedziłem kilka różnych firm... Wojtek Internet działa beznadziejnie, nie polecam! (1) Mimo dzwonienia i w miare porządnej obsługi internet jak ledwo zipał, tak... Piotr porazka z katastrofa (1) numer 801949480 nie odpowiada wcale. Dodzwonienie sie gdziekolwiek graniczy... marek Internet UPC (1) Przez około ostatni rok płaciliśmy średnio dwukrotnie więcej za średnio... Morena