UPC - działa to dobrze, nie działa masz kliencie problem (1) Od 3 m-cy nie mogą naprawić/wymienić kabla doprowadzającego sygnał do... manego Tragedia (1) Dzisiaj wyjdzie ze nie dosc ze internetu brak 6-13 to od 22:30 znowu brak bez... Adam xxxx Przeciętni (1) Nie narzekam na ofertę od UPC, ponieważ oferta przewyższa wszystkie inne w... Krzysztof
Niezawodnie i zgodnie z unową (1) Mam od wielu lat w UPC wszystkie usługi. Bardzo niska awaryjność, duże... Wojtek Przestrzegam przed przedstawicielem handlowym na terenie Sopotu (3) ... który pełni funkcję przedstawiciela handlowego UPC - w Sopoci.... Przed... Piotr skuteczność (1) Firmę oceniam nie tylko po ofercie ale także po sposobie zachowania się w... Marek Profesjonalnie (1) Pełne zaskoczenie zanim zadzwoniłem do upc przeczytałem opinie nie były... Piotr Nie narzekam na internet w Upc (1) Od 9-ciu lat jest wszystko OK. Internet zawsze jest. Na przestrzeni tego... Marek Internet - kazali zapłacić 230 zł za instalację (1) Zgłosiłem chęć podłączenia przez UPC internetu. Zebrałem wszystkie zgody na... Mariusz Porażka! (2) Kiedyś było wszystko w jak najlepszym porządku, teraz częściej nie mam... Rafał Radomski Porażka (1) Po złożeniu zamówienia w danym dniu nikt nie przyjechał, podobno oferte... Sylwia zamówienie (1) Złożyliśmy zamówienie na załozenie internetu. niestety umówionego dnia nikt... Agata UPC Nie polecam ! (3) Witam, Przez kilka lat korzystaliśmy z usług UPC w sopockim mieszkaniu. W... Solhaljo telewizja internet. (3) czekam ponad tydzień na podłączenie telewizji i internetu i nic. Dzwonie i... Jerzy Totalny bałagan (3) Z wielką łaską i po awanturze raczyli przyjąć zwrot sprzętu (dekoder) w... Oburzona Kpina (1) Występują przerwy w transmisji zarówno jeśli chodzi o internet jak i telefon.... Marian Rutkowski UPC INTERNET (2) Internet szybki, niezawodny , polecam każdemu! MH zzadowolon (1) od 6 lat mam internet w UPC. W tym czasie były 3 przerwy wszystkie z soboty... Czesław UPC najgorsza firma w Polsce (3) Kontakt z firmą bardzo trudny, długotrwale oczekiwanie - kilkanaście minut,... ityle skarga (2) jestem zbulwersowany waszą usługa ponieważ dla czego mam płacić dwa razy za... jerzy wójcik