Współpracuję 10 lat i jestem bardzo zadowolony (1) Obsługa klienta - 3 za to że trzeba się przebijać przez automaty, ale jak to... dariu najgorsze jest upc - ostrzegam (1) bardzo drogi abonament, oferta programowa do niczego, jakość odbioru... niezadowolony szatan4 - opinia (1) Dno.Telefony niewazne , nie ma mozliwosci dodzwonic sie do firmy no chyba ze... szatan4
Odbiór programów UPC Gdańsk (1) Bardzo częste awarie Brak programu Polsat a jak jest to przerywa fatalnie... Eugeniusz Łozinski biuro sprzedarzy to porażka... (1) po kilku probach kontaktu uznaje ze upc nie jest dla mnie.... mieszkam na... krzysztof aktualna oferta (1) Mamy dzisiaj 22 dzień 2009 roku a oferty promocyjne są ważne do 31.12.2008.... jurek bardzo dobry operator (1) bardzo sobie chwale upc chociazby za bardzo rzadkie awarie faktury takie jak... aga Uwaga na umowy i ukryte promocje za ktore trzeba płacić (1) Ogólnie cwaniaki i naciągcze. Niby 69 a potem się okazuje, że 90. Ukrywają... Mikolaj obsługa (1) 1. przy montażu nikt nie informuje o tym, że rachunki przychodzą na pocztę... niezadowolony klient ge - opinia (1) Zdecydowanie nie polecam tej formy, słaba jakość usług, przedłużają umowę bez... ge Nie jest zle, ale moglo by byc troche lepiej (1) Jestem klientem UPC od kilku lat. W ostatnim czasie mialam dwie awarie... Mari drogo i słabe promocje (1) drogo i słabe promocje biladen Ewa - opinia (1) oszukują, nie dotrzymują warunków umowy!! miałam płacić 99 zl, płacę 190, do... Ewa Arogancja jak za komuny (1) Właśnie bez mojej zgody ta dziadowska firma zmieniła ofertę programową, Ireneusz Adamczak Jest troche drogo ale jaokść ok. (1) Jestem stałym klientem 7 lat. Korzystałam ze wszystkiego i z róznych... Iza nie polecam, szukajcie innych operatorów (1) 1. nie informują o opłatach instalacyjnych 2. nie informują że faktura... Roman damianolol - opinia (1) robią mocno w konia przy podpisywaniu umowy! biora pieniądze za podłączenie... damianolol damianolol - opinia (1) robią mocno w konia przy podpisywaniu umowy! biora pieniądze za podłączenie... damianolol