Totalna porażka (1) upc - pod każdym względem porażka! obsługa klienta niedoszłego i obecnego po... Dawid TOTALNA KATASTROFA (2) NIE MOZNA SIE DODZWONIC,SAMI TEŻ NIE ODDZWANIAJĄ MIMO IZ OBIECUJĄ, 3 RAZY... ŁUKASZ INTERNET TO MASAKRA (1) Od trzech lat mam internet z UPC .Od roku mam łącze 25 MB , niestety jak mam... mika
Porażka (1) Tyle tego jest że niewiem od czego zacząć.Jestem uzytkownikiem od 10 lat ale... Artur Byłem ich klientem tylko 3 dni i PORAŻKA (2) Byłem ich klientem tylko 3 dni i PORAŻKA Są nastawieni na wyrwanie klientowi... Danuta Problem Z Dekoderem (1) Witam od wczoraj mam UPC. Telewizje cyfrowa standart + internet 25 mb.... zredlowa cyrk na kolkach (2) nie bierzcie uslug kurierskich upc bo 48 godzin przedluza sie do 6 dni i... sergiusz jaszke lacznosc (1) brak lacznosci telefonicznej z oddzialem w gdansku. Na fakturze sa podane... wojciech myszko Kuba B. - opinia (1) Kwestia taka: mam 15Mbit/s - od września do połowy stycznia, czyli przez 4.5... Kuba B. cyfrówka (2) Jakość telewizji cyfrowej zupełnie nie spełniła moich oczekiwań. Obraz na... Ewa Oleszczuk Quo Vadis UPC Plska ??? (1) Dekodery do cyfrówki (philipsHD) lubia sie zawieszac w najmniej odpowiednim... Janek z Żabianki nie jest aż tak żle.... (1) ...a mogłoby być lepiej, gdyby ceny były trochę niższe.Korzystam z trzech... agata hmmm (1) awaria z winy operatora dla konserwatora to nie lada wyzwanie..od miesiaca... gosia PORAŻKA (1) obsługa klienta do bani = tyle w temacie agggggaaaaa Masakra!!!!!!!!!!!!!!!!! (1) Od 4 dni technicy przychodza podłaczyc telewizje!!!(mieli odłaczyc... wiolka Kontakt (2) Ludzie! Ci pożal się Boże "konsultanci" są zawsze zajęci. Nawet o 2.00 w... Jerzy Anita - opinia (1) W ocenie brakuje 0 bo ta siec zasluguje tylko na 000000000000 !!!! Zadnych... Anita beznadziejna obsługa (1) nie można dodzwonić się , monter umawia sie i nie przychodzi , zawiadamia że... Ewa Problemy (1) Obsługa techniczna z lat PRL. Odłączenie linii Internet bez zapytania i... J. Kuldanek dretwo na maxxxa (1) WIELKA UPC zatrzymala sie w rozwoju z cyfrowa tv,dali ostatnio tylko jakies... raffi367