olewacie klientów (1) na 15 jacy byli u mnie od marca żaden nie ustawił telewizji cyfrowej marcin gary - opinia (1) W dalszym ciągu brak TVP SPORT. Po ostatniej podwyżce rezygnuję na korzyść... gary permanentne awarie (1) zrywa polaczenie co 15 minut, netu wiecej nie ma niz jest. bob
CYRK NA KÓŁKACH (1) TAM NIEDA SIE WEJSC BY NIEBYLO KOLEJKI. DODZWONIENIE GRANICZY Z CUDEM. USLUGI... A wieczne awarie (1) oferta i jakość odbioru słaba, cena i awaryjność wysoka, no i pan serwisant... Majko cyfrówka (1) Brak słów do UPC, dzień po zapłaceniu na poczcie rachunku i przesłaniu faxu... Jola KOMPLETNIE BEZNADZIEJNA SIEĆ (1) kiedy tvp sport i tvp hd w upc, ogólnie oferta marna i w porównaniu z innymi... JA Dno (1) Niby wielka telewizja kablowa a ceny z kosmosu a tvp sport jak nie było tak... Marcin Kontakty z klientami (1) To najgorsza strona tej firmy. Zero kontaktów, zero oficjalnego wsparcia,... Jan Kowalski Beznadziejna oferta tv cyfrowej (1) Brak Sci-Fi Channel i kanałów HD w UPC wpycha mnie w ramiona n-ki. Baltar UPC nierozwija oferty tv cyfrowej (1) wlasciwie to juz od roku odkad UPC wprowadzilo tv cyfrowa niejest rozwijana... xcx Brak kanałów TVP (1) brak kanalow publicznego nadawcy TVP Historia , Sport , HD , od poanad pół... Pyoter ceny usług (1) Rozbój w biały dzień. Ceny Pakietu Pełnego za programy telewizyjne stale... Anna Zdziercy (1) Uwazam ze wszedzie powinna byc konkurencja bo ona zmusza tych zdziercow do... Karolcia ZENADA (1) Nie ma telefonu do serwisu !!!!!!!!!! Tylko infolinia w Katowicach (sic !).... art MPB - opinia (1) Czesc opinii przeczytanych ponizej nijak sie ma do rzeczywistosci. Canal+... MPB firma która żeruje na klientach (1) Jestem abonentem od kilku lat , płace krocie . Rezygnuje bo są lepsze i... JAN Straszne (1) Jestem klientem UPC niestety.Dla nowych odbiorców promocje są dla... ak Interwencja dotycząca wysokości opłaty za korzystanie z telewizji kablowej. (1) Od 14 lat korzystam z lelewizji kablowej UPC.Początkowo cena usługi była... Klient Internet super, z telewizją trochę gorzej. (1) Na UPC przerzuciłem się po kilku latach męczarni z internetem od małych... Garnek