Brak mi słów (1) przeczytałam wszystkie opinie i nie muszę pisać swojej, w każdej znajdzie się... kasia Canał + (1) Witam serdecznie chciałem stanowczo odradzis jakikolwiek kontak z UPC .... MP Tragedia (3) Ofertę mają dobrą. Szybki internet, ceny przystępne, ale jeśli chodzi o... Soo
nie do konca dobre (2) mam internet ponad 4 lata. Jakosc lepsza niz dobra, jednak po 'przerwanu'... lukasz Kubiak - opinia (1) strona www UPC - fatalna , aby zadzwonić do żywego konsultanta Biura Obsługi... Kubiak Jesli możesz zmień dostawcę! (1) Gdybym mógł to już dziś zmieniłbym dostawcę – niestety na moim osiedlu... Zawiedzony podziekowanie za usługie (1) jak długo korzystam z UPC nie przysłano żadnego rachunku wpłaty z tego wynika... 1609666 DEKODER CISSCO (2) Mam problem z dekoderem cisscko, brak możliwości regulacji siły dźwięku dolby... zzzzz TO SKANDAL (3) SKANDALEM JEST ZE KLIENT KTORY JEST Z UPC KILKA LAT NIE OTRZYMUJE ŻADNEJ... Mariusz Polkowski przedstawiciel upc-tel. 505449057 (1) uwazajcie na gościa, nie informuje jaki jest koszt instalacji tv cyfrowej, po... ano UPC To jakas pomyłka!!! (4) własnie skonczyła mi sie umowa z nimi...ufffff.REZYGNUJE,To... ODYNEK z Gdańska Co do .. (1) Internet w UPC jest dobry do momentu, gdy wszystko działa. Kontakt... Michał zero informacji (1) Internet mam od roku i nigdy się nie zawiesza oraz prędkość jest taka, jaka... ada Jak ktoś jest (1) kretynem to kazda usługa będzie źle działać. Ja mam upc juz wiele lat, moja... cloud_strife totalna żenada (5) place za internet 25mb , moj maxymalny przesył jest 2mb, dzwonie do nich od... seba ODRADZAM (1) niepoważna firma, połączenia mi zrywa co chwilę, nawet jak podłącze kabel to... niezadowolona Raczej nei polecam (1) Teoretycznie mam 10 Mbit, ale wpraktyce to nigdy tyle nie uzyskuje. A po za... Krysia UPC - uwaga na promocje ! (3) Kolokwialnie mówiąc - robią w ciula! Promocja 3 w jednym , czyli tv,... dana wtf ? (3) jestem klientem upc od 3 lat i nie było miesiąca bez problemów z internetem,... Łukasz wkur - opinia (2) Dziadostwo jakich mało! Wyłanczają,a potem nie potrafia włączyc. Ignorancja... wkur