totalna żenada

place za internet 25mb , moj maxymalny przesył jest 2mb, dzwonie do nich od okolo 3-4 lat aby cos z tym zrobili!! ciagle przyjezdzaja poprawiają sygnał i dalej jest tak samo, mieli wzmocnic podobno sygnal na ulice na ktorej mieszkam - od 4 lat nic nie moga zdzialac!!!!! nie mam juz sily do nich dzwonic bo ile razy mozna a czas oczekiwania na konsultanta jest tak dlugi jak rolka szarego papieru!!!!!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: totalna żenada

mam problem z netem.Gdy mialem 8mb to na speedtescie pokazywalo mi normalnie 8mb a teraz gdy zmienilem na 25 niechce mi przekroczyc 13mb!!niewiem czy oni mi czegoś nie zdupili podczas zmiany prędkości
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: totalna żenada

Mam dokladnie ten sam problem co Ty, tyle ze ja mam neta 25 od dawna a tak od 2 tygodni lacze waha sie w granicach 4-8 moze wiecej, wczoraj, tzn w nocy o 01.00 bylo 25 czyli max, czyzby mieli przeciazenia? Dodam, ze nie odpisuja na maile i nie da sie dodzwonic do nich.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: totalna żenada

to bardzo proste pewnie najgorzej jest miedzy 16-22 niestety mają tak dużo użytkowników ze sprzęt nie wyrabia(niski transfer wysokie pingi)jest to też uzależnione w jakim stanie jest okablowanie strukturalne wszelkie pęknięcia izolacji= utrata jakiejs dB ... pewnie będą musieli w jakimś tam czasie dołożyć kilka modułów do stacji cmts
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: totalna żenada

jak masz takie kłopoty to po co jesteś u nich aż tyle lat ,zmień operatora i po kłopocie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0