przeciągnięcie kabelka to dla nich nie lada problemm (4) Wszystko szło fajnie dopóki nie przyszedł technik. Ten stwierdził - "nie ma... izm Problem z wifi..ściemnianie UPC (2) Router Technicolor 7200 po aktualizacji nie współpracuje prawidłowo z wieloma... kimas Kiepscy technicy (2) Od kilku miesiecy nie potrafią naprawić oprogramowania na swoim sprzęcie,... Niezadowolony wieloletni klient
Podłączenie (3) Ciekawe jak to jest, że w całej ulicy jest infrastruktura, kabel do płotu... Navi ali3n - opinia (1) Ogólnie polecam. Nie chcę mi się wierzyć w opinie które czytam na temat tej... ali3n zadowolona (2) Najlepszy dostawca internetu z jakiego do tej pory korzystałam. Bezawaryjny,... cyt Żenada (1) Nie polecam internetu z UPC zwłaszcza na szarej -poczta się nawet nie ładuje... miki BEZNADZIEJA (1) Mozliwosc przekazywania informacji o awariach i niemozliwości płacednia... TADEUSZ WYPYCH ABSOLUTNIE NIE POLECAM!!! (7) W październiku 2012 roku sprawiliśmy sobie internet z UPC, a ponieważ... Ania obsługa do niczego (1) Jestem z Gdańska .pan przyjechał założyć antenę nie przygotowany. nie... ELZBIETA Nie mam zastrzeżeń (1) Dobra oferta programowa (każdy znajdzie coś dla siebie) i bezawaryjność - na... cyt Dramatyczna obsługa (1) 3 razy zgłaszana chęć zainstalowania internetu! Brak odzewu! SS nie polecam !!!! (1) Komunikat !!!! Telewizja kablowa upc zmienia regulaminy dotyczące nowego... oszukany Nigdy się jeszcze nie zawiodłem ! (2) Mam już 4 rok UPC i jeszcze na nic, nie narzekałem. Mam Internet, Telewizje i... Piotr To jakiś żart! (4) Z UPC jest dobrze jak działa. Wtedy nie ma problemu bo generalnie internet... konrad poszkodowana - opinia (10) Zmieniają warunki umowy, podwyższają abonament i nie raczą nawet o tym... poszkodowana Masz UPC nie masz umowy "na promocje" to wynegocjuj sam obniżkę - Konkurs (1) UPC klientom, którzy nie przedłużyli umowy wciskają podwyżkę. Twierdzą, że... mlyn aqwal - opinia (1) nauczcie sie walczyc z dostawcami, nie maile i tel a listy polecone, to... aqwal Nigdy więcej UPC (3) Właśnie rozstałem się z UPC oczywiście z problemami. Kroplą, która przelała... Szaman Nie mam zastrzeżeń (1) Ja nie mogę narzekać. Uważam, że mają przyzwoite ceny, w ofercie fajne... zula