Przejęcie abonamentu (1) Witam Przejmę abonament internetowy, Jeśli ktoś już chce się rozstać z UPC,... Krzysiek z Wrzeszcza UPC - nie polecam (1) Korzystałem z usług UPC dwa lata i niestety jest to koszmar: - wprowadzanie w... niezadowlony klient ..Umowe interpretuja na własna korzysc (1) Firama złodziejska, zmieniłem umowę, fakturę otrzymałem za podwójne usługi... zbig
UPC PROBLEMY Z INTERNETEM (4) ja mam problem z internetem ostatnio mi internet przerywa być morze że to... Bolek PARANOJA (1) umowa jest w ogóle nieczytelna i niezrozumiała - powinni zostać podani pod... ja zmiana kanalow (3) W pazdzierniku podpisalam ponownie po 17 latach korzystania z UPC umowe... internautka halina Młyńczak - opinia (2) Zainstalowano mnie tv cyfrową, a miałam pakiet podstawowy - osiedlowy.... halina Młyńczak Stanowczo odradzam. (4) Usluge UPC internet posiadam od miesiaca i juz widze ze podpisujac umowe... Paweł C Odkrywam głęboko schowane kontakty: (1) Ogólnopolskie Biuro Obsługi Klientów 801 94 94 80 z telefonów stacjonarnych... jan amatorszczyzna (1) ciężko sie z nimi "rozstać" .nie zauważyli że zrezygnowałem z internetu i... Zbigniew S - opinia (1) Dodzwonienie się do UPC graniczy z cudem.Kiedy wybiera się opcję pomoc... S Bye bye UPC!!! Nie wiem dlaczego jeszcze tam jestem... Ale zmieniam to juz dziś! (4) Pewnie tylko lenistwo tłumaczy to, że tkwię jeszcze w UPC... Ale zbliżają się... No mercy Brak nadal TV Lokalnych w UPC Trojmiasto,Mamy za to TVN Warszawa.Zenada. (2) Najwiekszy operator kablowy w Trojmiescie,a nadal od dawna niema w ofercie... zxcv obsługa klienta przy ul. Czyżewskiego - SKANDAL (4) 2 dni temu byłem oddać dekoder hd po rezygnacji z usług tv i... niezadowolony klient UPC DNO (2) fatalna obsługa, brak kontaktu w przypadku awarii - słowem jak działa ok, ale... g77 a ja o dziwo zadowolony i nie jestem pracownikiem UPC :) (2) Jak w nagłówku , jakoś telewizji wręcz znakomita , kanały HD powalają ,... davinci polecam od nich neta (3) Wpisuje tu komentarz poniewaz sam szukam obecnie alternatywy dla UPC gdyz... Kastomer Obsługa przez UPC (1) Otrzymałem w promocji propozycję szybszego internetu z 20 na 60 Mb/s i... Andrzej M. 13.03.2012 Sąd konsumencki w walce z oszukującymi nas firmami na polskim rynku. (3) Gorąco wszystkim czytającym mój wpis polecam Polubowny sąd konsumencki... Wku**iony od lat konsument Internet (3) Przedstawiciel handlowy zaproponował mi połączenie internetu po WiFi o... Władysław Jarosz