Będąc wieczorem w centrum handlowym Batory spotkała mnie bardzo przykra sytuacja. Będąc na parkingu nie mogłam uiścić opłaty za postój, dobrze sie złożyło, tak pomyślałam, choć sie pomyliłam zauważyłam pana z ochrony-w średnim wieku, niski, z dużą nadwagą i brodą czarno - siwą. Podeszłam do niego i grzecznie zapytałam czy mógłby mi pomóc. Pan w odpowiedzi wrecz na mnie naskoczył, że jest tam wszystko napisane "tępa p....". W pierwszej chwili na tyle bylam zaszokowana jego odpowiedzią, że zamilkłam, po chwili poprosiłam go o spotkanie z jego przełożonym na co odpowiedział mi, że to on tu zarządza ochroną. Doszlo między nami do ostrej wymiany zdań, gdzie i tak nie otrzymałam jakiejkolwiek pomocy ze strony pana ochroniarza. Cała sytuacją jestem co najmniej zniesmaczona i urażona, jak właściciel firmy Skorpion security może zatrudniać takich ludzi, którzy nie mają nutki szacunku i kultury do drugiego człowieka. Strój pana z ochrony sugerował, że może faktycznie to firma która nie ma najlepszych opini, bo gdzie mozna zobaczyć ochroniarza w klapkach, ale i same zachowanie i sposób bycia tego pana pozostawia wiele do życzenia. Koniec końców udalo mi sie z pomoca przyjaciela ktory ma swój lokal na terenie Batorego opuścić parking i również przekazał mi że z tym panem z ochrony zawsze są problemy, które zgłaszał już do zarządu Batorego. Nie polecam firmy Skorpion security ktora cechuje się arogancją i brakiem jakiejkolwiek kultury.