Sprawdzona wróżka opinie polecam wróżkę (2) Chciałam wymienić doświadczenia po kilku latach korzystania z usług... Oddział wewnętrzny szpital Zaspa (1) Serdecznie dziękuję wszystkim pracownikom oddzialu wewnętrznego "A" w... Pacjentka z rodziną Praca (1) Szukam kobiety do pracy dorywczej raz w tygodni na wspólnocie w Gdyni...
Jestem tu aktualnie (1) Jestem tu od poniedziałku 11 Zimno nie ma gdzie chodzić Do morza 800 metrów... Jarek Dzień dobry (1) Witam , pytam ogólnie co u Was panie słychać ? Pablo Ochrona centrum handlowe batory - nie polecam (1) Będąc wieczorem w centrum handlowym Batory spotkała mnie bardzo przykra... Laura Zwiedzanie (1) Witam. Planujemy z kolazankami wyjazd na weekend na początku maja do... Alina z Okolic Bielska (1) Czy ktoś jedzie z okoloc Bielska Białej na turnus od 11.04.2022? Alina Szkoła i ADHD (1) Czy SP w Kowalach jest dobrym miejscem dla dzieci np. Z ADHD? Czy ktoś ma... Nina.0 Dr.Podgorczyk (1) Czy jest to wiarygodny lekarz do wykonania usg piersi? Maja