Od restauracji oczekuję przede wszystkim dobrego jedzenia

Usiłowałam zjeść dziś w restauracji Lobster sałatkę z wędzonym łososiem, sałatą, ogórkiem i jajkiem. Nigdy w życiu nie jadłam czegoś równie ohydnego. Zostawiłam więcej niż połowę. Po pierwsze - koszmarnie niedobrany sos, zielony, o smaku nijakim. Nie ratował sałatki, a wręcz przeciwnie. Składniki dobrane fatalnie - sałata, ogórek, rucola, jajko i łosoś - wszystko suche i mdłe. Łosoś podany był w wielkich kawałkach, bez aromatu i smaku - musiał być chyba długo przechowywany. Ogórki grubo krojone, ze skórą, smakujące chlorem.
Restaurację ratuje od totalnej klapy piękny wystrój, którego można pozazdrościć - dobrze dobrane kolory, meble i dodatki faktycznie kojarzące sie morsko i portowo. Jednak od restauracji oczekuję przede wszystkim dobrego jedzenia.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: Od restauracji oczekuję przede wszystkim dobrego jedzenia

Witam pani magdo z uwagą przeczytałam pani opinię za którą serdecznie dziękuje. Przyjrzałam się recepturze sałatki na nowo wprowadziliśmy delikatne zmiany uznając że każda uwaga konsumenta najcenniejsza zapraszamy panią ponownie na przetestowanie naszej "nowej 'sałatki .

..
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: Od restauracji oczekuję przede wszystkim dobrego jedzenia

Tak tak!Z uwaga się przyglądałam waszej nowej sałatki i musze stwierdzic ze byla dobra alleeee dobra suuuuuuuper,pysznie od razu widac ze restauracja zarzadza osoba ktora zna sie na zeczy i gratuluje tak pomysłu na skomponowanie tak pieknego dania. A tak naprawde to zartowałam z ta sałatka tamta tez byla ok!Pozdrawiam i dziekuje za zainteresowanie moja skromna osoba i zycze dalszych sukcesow jeszcze wiekszych niz do tej pory,chociaz mowi sie ze lepiej byc nie moze...Pracownicy to szczesciarze ze prowadzi ich przez tak trudna droge tak wspanialy i dobry wlasciciel...Do zobaczenia
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0