Restauracja Lobster

Restauracje Jedzenie na wynos

Gdańsk, al. Grunwaldzka 472

Restauracja godna polecenia (1) Obsługa super, super jedzonko podane w bardzo atrakcyjny sposób. Zastawa... Iwona Warto się wybrać (1) Przemiła, profesjonalna obsługa, wybór w menu nie jest może bardzo szeroki,... Adam Świetna restauracja, polecam. (1) Bardzo polecam Lobster'a, świetne miejsce na lunch czy rodzinny obiad.... Agnieszka
Polecam (1) Serdecznie polecam. Było super. Marek rozkosz dla podniebienia i sympatycznie (1) Dania przygotowane perfekcyjnie ładny wystrój lokalu przemiła i grzeczna... Zadowolony Smakosz 6 zł za szklankę wody!!! (1) 6 zł za szklankę wody!!! Stać nas, ale to gruba przesada, więcej, niż na... Airwolf Dziękuję za zepsucie urodzin (1) Wraz z mężem, chcieliśmy uczcić moje urodziny (30 grudnia) i zjeść wspólnie... MB Zachwycona (1) Dawno żadna restauracja mnie tak nie zachwyciła... Wystrój bardzo ładny,... Lufa Polecam (1) Polecam jak najbardziej!! Wszystko idealnie, jedzonko pyszne, obsługa miła, a... Sandra Polecam! (1) Jestem na diecie bezglutenowej. Jadam często w restauracji Lobster. Karta... wiola Super (1) Wszystko perfekcyjnie gość01 Sandra - opinia (1) Uważam ze knajpka jest rewelacyjna, wystrój piękny. Jedzonko super, pyszne... Sandra Co z tego ze ladny wystroj skoro jedzenie slabe (3) Probowalismy dzisiaj zjesc sniadanie: o godzinie 10 nie ma juz 2 z 3 pozycji... Michal Dobra obsługa, wystrój na 6, ale jedzenie... (2) Wystrój na 6, obsługa na bardzo dobrym poziomie - niestety jakość potraw... Łukasz polecam (1) W restauracji byłam w lipcu tuż przed oficjalnym otwarciem homarium... dwa Od restauracji oczekuję przede wszystkim dobrego jedzenia (4) Usiłowałam zjeść dziś w restauracji Lobster sałatkę z wędzonym łososiem,... Magda polecam (2) Jadam w tej restauracji codziennie od siedmiu miesięcy /od kiedy tam pracuję/... Adam polecam (1) Dobre jedzenie, bardzo miła i nietuzinkowa obsługa, miły wystrój wnętrza... ewa Lobster (1) Pierwsza moja wizyta w tym lokalu (na pewno nie ostatnia) i od razu bardzo... M&M Już nieczęsty gość Lobstera - opinia (1) Nie wiem jak inne potrawy z menu ale lunch menu pozostawia wiele do życznie..... Już nieczęsty gość Lobstera