Kasia - opinia (1) Chciałam bardzo (i publicznie :) podziękować całemu personelowi SOR-u... Kasia Sandra - mama Janka - opinia (1) Jestem przeogromnie zadowolona, że zdecydowałam się na poród właśnie tu. Pani... Sandra - mama Janka Paula - opinia (1) Porodówka super, lepszej opieki nie mogłam sobie wymarzyć natomiast oddział... Paula
Renata - opinia (1) Ludzie czekają 9-12 godzin aby dostać się Lekarza Renata Iwona - opinia (1) Miałam dzisiaj czyli 8 lipca krótki zabieg na oddziale ginekologicznym.Jestem... Iwona Monika Łukaniuk - opinia (1) Wspaniały szpital, wspaniali lekarze , położne. Czułam się w pełni... Monika Łukaniuk Justyna - opinia (1) Z całego serca dziękuję położnym w tym szpitalu.. Przywitały troje moich... Justyna Adrianna - opinia (1) Polecam z czystym sumieniem.Bardzo się obawiałam jak to będzie ze względu na... Adrianna Ewa - opinia (1) Polecam młoda otwarta kadra, położne bardzo pomocne. Ewa Brak poszanowania godności człowieka...Jednak służba zdrowia kuleje, c.d. cz. 3. (2) Dopiero pomogła mi jedna kobieta, widać, że osoba z dłuższym stażem pracy,... Barbara Agata - opinia (1) Polecam:) Wspaniały personel szpitala i nowoczesne podejście do porodu. Na... Agata Elzbieta - opinia (1) Jestem pod wrażeniem, profesjonalny i bardzo miły personel, Elzbieta Ilona - opinia (1) Bardzo Polecam! Obsluga na najwyzszym poziomie, co więcej bardzo miły i... Ilona Jak rodzić to tylko na Zaspie!:) (1) Chciałabym serdecznie podziękować całemu zespołowi oddziału położnictwa za... Monika jolanta (1) jestem pod wrażeniem - wspaniały personel lekarzy i pielęgniarek ; doskonała... jolanta Świetna opieka (1) Doskonała opieka. Panie Polozne uczą również niedoświadczone mamy. Opieka... Świeża mama Joanna - opinia (1) Jakość doświadczeń na oddziale położniczym tworzą przede wszystkim Panie... Joanna Rewelacja!!!! (1) Szpital naprawdę bardzo dobry! Cudowne panie położne, ciągle nie mogę wyjść z... Paulina polecam (1) Poród przez nieplanowane cc 11.06.2019, ze wskazań medycznych. Pan... AGA Polecam! (1) 10.06.19. rodzilam na Zaspie. Planowane CC. Zabieg przeprowadzony... Hanna