Asortyment i promocje są ok, ale obsługa w momencie zamawiania, oczekiwania, montażu to tragedia. Zakupiłam drzwi wew. i antywłamaniowe. Antywłamaniowe uszkodzili w czasie transportu, a czas oczekiwania na nowe 15 tygodni!! To dłużej jak od momentu złożenia zamówienia. Montaż też pozostawia wiele do życzenia. Drzwi są z Porty w droższej wersji i już na wstępie zaskoczyło mnie to, że muszę dostosowywać otwory drzwiowe do drzwi, a nie są to drzwi na wymiar, jak w innych firmach. Doszedł koszt zmniejszania otworów. Drzwi białe w lakierze UV nie są zafoliowane!!! Mam na myśli folię na samych drzwiach, jak w przypadku mebli. Panowie przy montażu zostawili brudne ślady rąk na wszystkich montowanych drzwiach i futrynach. Drzwi za 15 tys. Jestem zniesmaczona i odradzę każdemu. A to, że zamówienie dotarło niekompletne w dniu kiedy miał być montaż , to przy brudnych rękach i konieczności mycia wszystkich drzwi zaraz po montażu to pikuś. Nie takiej usługi oczekiwałam. Jak do tej pory, to Bel-pol pobił w zlej jakości obsługi wszystkie firmy wykończeniowe z jakimi współpracowałam ostatnie 6 miesięcy przy wykańczaniu domu.