Aleksandra - opinia (1) Sklep i montaż to jakieś wielkie nieporozumienie. Drzwi zakupione w maju,... Aleksandra Dramat - opinia (1) Z 5 sztuk zamówionych drzwi 4 od razu zostały reklamowane, montaż dramat!!!... Dramat JA - opinia (1) Nie polecam! Jakość obsługi klienta - 100 metrów poniżej poziomu mułu Rowu... JA
Dorka - opinia (1) Ogólnie nie polecam. Omijajcie tą firmę szerokim łukiem. Oczekiwanie na... Dorka Kasia - opinia (1) nie polecam! Termin relalizacji zamówienia trwa bardzo długo. Gdy dzwoniłam... Kasia Piotr - opinia (1) Na przestrzeni kilku dni byłem w salonie 2 razy, za pierwszym razem... Piotr Małgorzata - opinia (1) Brak kontaktu ze sprzedającym. Nie odpowiadają na maile i telefony . Nie ma... Małgorzata Jestem zadowolony (1) Mimo niezbyt dobrych opinii jestem zadowolony z usług tego salonu. Niedawno z... Joanna Radzę omijać szerokim łukiem (1) Mogę podpisać się pod wszystkimi negatywnymi opiniami. W skrócie całkowita... Klient Polecam (1) Polecam salon jak najbardziej. Co prawda jesteśmy po wstępnych rozmowach ale... Marcin zdecydowanie nie polecam (1) Odradzam zakupy w tym sklepie. Obsługa jest niemiła i niekompetentna. Bardzo... niezadowolona stanowczo odradzam (1) Firma heca. Owszem, zamówienie przyjęto, kasa wzięta i .... Po długim / za... Marek Masakra!!! (1) Zakupów dokonałam w salonie na ul.Grunwaldzkiej -szczerze odradzam.Obsługa... Maddox Polecam!!! (1) Ceny może nie są najniższe ale miła obsługa i fachowe doradztwo przekonuje do... Zadowolony Niby ok (1) Lokalizacja i wygląd sklepu na pewno na plus. Jeśli chodzi o fachowość... Filip Polecam (1) Zanim dokonaliśmy zakupu, odwiedziliśmy z mężem salon wiele razy. Za każdym... Klientka nie polecam (1) Opoznienie w montazu ponad 2 tygodnie. Firma zewnetrzna odpowiedzialna za... Łukasz Zdecydowanie NIE POLECAM (1) Skusilam sie na ten salon poniewaz kolezanka byla zadowolona z zakupu... Maja Firma Belpol to masakra! NIE POLECAM !!! (1) Kilka miesięcy temu zamówiłam kilka drzwi wew. Wszystko było Ok do momentu... Joanna Polecam (1) Ja jestem zadowolony z usług, drzwi kupione w dobre promocji, montaż jak... mir