Oferta, zarobki

Witam. Mam ofertę pracy magazyn, skład budowlany. Od poniedziałku do piątku dodatkowo 1 sobota w miesiącu. Kwota netto to 2 500 zł miesiąc, za 8h dziennie. Dodatkowo sobota za 150 zł. Nie wiem czy to dobra oferta. Przyjechałem do Gdańska z południa polski tam za podobną pracę miałbym około 3000 zł. Netto. Nie chcę psuć rynku pracy więc proszę powiedzieć czy to dobra oferta na rejon Gdańska.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Oferta taka sobie, ani dobra ani zła. Za lepsze pieniądze można się załapać na jakiś magazyn pod dachem jak poszukasz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Podaj proszę jakieś namiary.
Najlepiej Gdynia. Ale nie na Kowale, bo chodzi o możliwość realnego dotarcia i powrotu z takiej pracy do północnej dzielnicy Gdyni.
2500 plus 150 to nie jest tak źle.
Z południa Polski kolega, skąd?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak nie chcesz psuć rynku to ten nademną chętnie go dla nas popsuje. Jak zaproponują 1500 to też sie jakiś słoich znajdzie?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Znam realne wynagrodzenia w 4 firmach na hutniczej w Gdyni ( a o dwóch jeszcze słyszałem z drugiej ręki) i w żadnej z nich nie ma netto 2500 zł.
Taki zarobek oferuje w tej chwili Iglooport na ul.Polskiej, tyle, że praca na zmiany i oczywiście ciągle w chłodniach, nie wiem , nie pracowałem w takich warunkach, ale to też chyba na dłuższą metę nie bardzo ciekawe.
Szału nie ma.
Ja akurat nie psuję ( a może psuję rynek?) i w pracy jednozmiamowej mam blisko tych 2.5 tyś...ciut brak a i szefostwo nie skore do dawania premii ( jakieś szczególne sytuacje). I nie ma żadnych absolutnie bonusów, czegokolwiek na święta itp itd
To gdzie tak dobrze płacą?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

2500zł to za mało gadka się zaczyna od 3000zł
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Zarabiać w na Polskie warunki 2500 to poniżenie pracownika a każda praca w PL poniżej 3500zł netto do obraza godności, ale znaleźć pracę za takie pieniądze to już inna sprawa. Niestety takie realia w Polsce. Pracownik zarabia grosze, płaci daniny jak ostatni niewolnik a rząd rozdaje te daniny nierobom. Odpowiadając na Twoje pytanie to ja bym brał na przeczekanie jeśli nie masz póki co innych opcji.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli 2500 to podstawa netto na początek nowej pracy wydaje się być ok ale tylko na "dzień dobry", wszystko rozbija się o to co dalej proponują i jakie możliwości dają, jak nadgodziny płacą, ile jest pracy i czy nie ma innych atrakcji jak kary umowne czy wspólna odpowiedzialność za towar albo sprzęt
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Praca w Polsce dla obcokrajowca (5 odpowiedzi)

Kto może poradzić agencję pracy tymczasowej w kujawsko-pomorskim wojewodztwie?

Gdzie szukać pracy? (7 odpowiedzi)

Witam, mam 19 lat chodzę do szkoły chciałbym sobie trochę dorobić na pół etatu w jakich...

Obuwie robocze (9 odpowiedzi)

Hej używa ktoś butów Dickies Dixon Rigger? Jak się sprawują? Lub co polecacie w podobnym stylu?