Polecamy z pełną odpowiedzialnością (1) Jesteśmy bardzo zadowoleni z wykonania mebli i sposobu obsługi od początku do... Magda i Piotr POLECAM BARDZO !!! (1) Zachwyciła mnie elastyczność i przemiła obsługa. Marudziłam bardzo z wyborem... EWA POLECAM (1)
Godni polecenia, zadowolona klientka (1) Po kilku miesiącach użytkowania jestem w dalszym ciągu zachwycona moją... EWA Rolety-pomiar tylko dla niepracujacych w godzinach rannych i w pobliżu (1) Terminy pomiaru odległe, problem z godzinami popołudniowymi i z przejazdem szefa kamea Klientka jedna zwielu (1) Jestem bardzo zadowolona z usług firmy Okland. Kompetencja pani, u której... Zofija Meble kuchenne (1) Zamówione przeze mnie meble kuchenne zamontowane zostały bardzo starannie i... Maria Absolutnie NIE POLECAM - FIRMA TO ŻART (1) Absolutnie nie polecam formy Okland. Panie, które pracują na miejscu i... Aga Można śmiało polecic (1) Wszystko było sprawnie i tak jak obiecali meble są bardzo ładne. Ola Również polecam !!! (1) Wykonali nam meble w przedpokoju i kuchni. Bardzo ładnie i solidnie. Widać... Beata Godni POLECENIA (1) Można śmiało Polecić Robią solidnie i stosunkowo dobre ceny, po sprawdzeniu u... Krystyna Polecam, jestem w pełni zadowolona. (1) robiliśmy remont całego mieszkania a ta firma wykonała nam meble kuchenne, 2... Monika Zdecydowanie nie polecam firmy Okland stacjonującej w Gdyni Pogórze (1) Witam, Jakieś 2 miesiące temu została mi polecona powyższa firma jako... mieszkanka okolic Żukowa stała klientka - opinia (2) bardzo miła i fachowa obsługa, atrakcyjne rabaty dla stałych klientów,... stała klientka Dawno tam nie byłem, ale...... (1) wcześniej obsługiwała wymądrzała dziewucha typu cwaniara - nie dobrze........ A>M