Monika - ocena (1) Najlepszy auto detailing w Trójmieście. Dokładnie, profesjonalnie, bez... Monika Przem - ocena (1) Pełna profeska w realizacji usługi Przem Kotekh - ocena (1) Chłopaki mają serce do tego co robią. Polecam na 100% Kotekh
Maciek - ocena (1) Na 100% wroce z kolejnym samochodem Maciek Mariusz M - ocena (1) Super robota! Piotrek jest najlepszy! Mariusz M Mateusz - ocena (1) Nigdy nie widziałem tak mocno zaangażowanej ekipy w detailingu. Mateusz Ola Haha - ocena (1) Pełen profesjonalizm, gorąco polecam Ola Haha Paweł B - ocena (1) Lakier wyglaskany doslownie. Nawet dach oklejony czarna folia pieknie sie... Paweł B Ana - ocena (1) Polecam firmę . Szybko , dobrze i na temat Ana Marcin N - ocena (1) Polecam w 100%. Wszystko ok, kontakt, obsługa. Datailing na najwyższym poziomie. Marcin N DYLU - ocena (1) Polecam Piotrek i jego ludki znaja sie na robocie DYLU Jaras - ocena (1) Profesjonalne podejście oraz super obsługa Jaras Zosia - ocena (1) Najlepsi w swoim fachu Zosia Kuba - ocena (1) Profesjonalnie przygotowane auto! Po nałożeniu powłoki - błyszczy się do dziś! Kuba Kuba - ocena (1) Gorąco polecam! Piotr okleił mi już około 10 aut i realizacje zawsze były na... Kuba Budzu_3city - ocena (1) Dechroming oraz przyciemnianie lamp zrobione na wysokim poziomie. Polecam :) Budzu_3city Bartek - ocena (1) Szanowny Pan wyklejał mi dwa auta, realizował moje szalone wizje "Januszowe"... Bartek Budzu_3city - ocena (1) Usługa wykonana perfekcyjnie, miły kontakt oraz podejście do klienta. Polecam! Budzu_3city Emilia - ocena (1) Pełen profesjonalizm i zaangażowanie, oraz rewelacyjny kontakt z klientem.... Emilia Kamil - ocena (1) Pełen profesjonalizm. Ludzie z pasją Kamil