Polecam! (1) Zdecydowanie polecam usługi Oklejone.com. Bardzo dobre ceny w stosunku do... Mateusz Czyszczenie fasad - oklejenie busa trafic (1) Firma bardzo solidna która wykonała projekt i oklejenie naszego auta. ocena -... Janusz Gnadczyński Super usługi! (1) Jestem bardzo zadowolony z oklejania :) Bardzo dobry detaling, folia też... Adam
Bardzo polecam (1) Postanowiłem okleić chromy w swoim aucie i wybór padł na oklejone.com z czego... Kordian Oklejenie chrom (1) Długo zastanawiałem się, jak ożywić auto i wpadłem na pomysł oklejenia chromu... dd Oklejanie na zawołanie. (1) Od pomysłu do ralizacji doszło bardzo szybko i sprawnie. Kontakt non stop,bez... Dogtryna Jakub Koncewicz Dobry Partner w relacjach biznesowych (1) Polecam firmę Oklejone.com. Rzetelność i profesjonalizm oraz terminowość... Admotion Samochód oklejony Mega szybko i profesjonalnie (1) Bardzo miłe i rzeczowe podejście. Akurat nie miałem dużo do oklejania i... Adrian polecam (1) Świetny kontakt, dobra cena i szybki termin realizacji. Dagmara Pasjonaci (1) Szczerze mogę polecić chłopaków, doradzą, pomogą przy wybraniu najlepszej... Artur polecam (1) Jestem bardzo zadowolona! Moj samochod przeszedl calkowita przemiane z... Ola po prostu super (1) Zgłosiłam się do tego zakładu w celu wykonania reklamy na moim aucie. Już po... Anita Polecam chłopaków z Oklejone.com (1) Byłem okleić dach i lusterka w swoim samochodzie i jestem bardzo zadowolony.... Radek