Okna Winergetic Premium Passive Oknoplast opinie

Witam,
Budujemy dom pasywny i jesteśmy zainteresowani modelem okien winergetic premium passive. Konsultowałem się z 2 architektami i wyrazili pozytywną opinię na temat tej stolarki. Chciałbym jednak dopytać jak z wrażeniami użytkowników takich okien? Faktycznie systemy godne polecenia?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moja siostra ma dom pasywny i te okna. Bardzo zadowolona. Chwaliła, że okna były ich najlepszym wyborem w całym domu, bo reszta instalacji pracownicy to niestety już była loteria. Podziwiam, że chcecie mieć dom pasywny bo wiem ile siostra przeżyła przy budowie z mężem, ale teraz po całych perypetiach wreszcie mieszkają w domu i już jest dobrze. Czy mam ją wobec tego o coś zapytać?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak jeśli możesz to zapytaj jeszcze proszę o to ile szyb mają w oknach, a także czy drzwi aluminiowe będą dobrym wyborem? Mam upatrzony model z Aluhaus oni właśnie aluminiowe wykonują. Czy u nich też się takie drzwi zewnętrzne sprawdziły?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak do domu pasywnego to z tych okien bedziesz zadowolony. Architekt i kierownik budowy nam je zasugerowali. Jesteśmy rok po wprowadzeniu się do domu i okna uważam za jedne z lepszych inwestycji w nasz dom.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też budujemy dom pasywny. Zaciekawiła mnie oferta Oknoplast na te okna, mamy już wycenę i nie jest tak drogo jak myślałem. Jeszcze przegadam z żoną i architektem co sądzi. Może jakaś promocja jeszcze wejdzie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Okna Winergetic Premium Passive Oknoplast opinie

Słyszałem same dobre opinie o tym oknach. Myślę, że nie wzięły się znikąd ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Okna Winergetic Premium Passive Oknoplast opinie

Do domu pasywnego moim zdaniem jedne z lepszych okien. Ja sama biorę ten model od uwagę, ale na razie stawiamy mury. Jeszcze jest czas na stolarkę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecono mi te okna do domu pasywnego. Jestem ciekaw opinii, ale z tego co widzę to okna wypadają korzystnie. Zastanawiam się, czy wybrać 3 czy 4 szyby, ale jeszcze mamy czas na decyzję.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Okna Winergetic Premium Passive Oknoplast opinie

Okna winergetic premium passive z tego c czytałem w jednym z artykułów na portalu budowlanym są obecnie chyba najlepsze do domów pasywnych. Po specyfikacji też tak mogę podejrzewać, podoba mi się technologia jaką zastosowano do obniżenia parametru Uw i Ug.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Do domu pasywnego chyba najlepsze okna. Jak robiłem rozeznanie to lepszych parametrów nie znalazłem i też je wybrałem. Jak się wprowadzę to wyślę Ci opinie, ale kierownik budowy twierdzi, że najlepszy wybór.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam okna Pava nowy model. Świetna termika. Jesteśmy miesiąc od montażu i uważam, że decyzja najlepsza z możliwych.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

budowa domu - koszt (52 odpowiedzi)

Witam, Zamierzam wraz z mężem budować dom w okolicy ok. 50 km od Gdańska. Dom ok. 130 m2 pow....

Okna Pava Oknoplast prośba o opinie (16 odpowiedzi)

Witam, Myślę o zamówieniu tych okien ale nie wiem jeszcze na 100%. To nowość nie znam nikogo...

Potrzebuje porady w sprawie wyboru pompy ciepła (47 odpowiedzi)

Cześć wszystkim, postanowiłem, że zasięgnę porady na forum. Rozważam przejście na pompę ciepła u...