Oliwa do Ognia

Pizzerie Jedzenie na wynos

Gdańsk, Romana Dmowskiego 3

Pr - ocena (1) Dobra na czas i z pieca na drzewo. Tradycyjna Pr Mateusz - ocena (1) Bardzo dobra pizza, przemiła obsługa, polecam! Mateusz Ola - opinia (1) Świetna pizza, z serduszkiem robiona Ola
Janek - opinia (1) Pyszna pizza doskaonała obsluga Janek Andrzej - opinia (1) Ogolnie chyba najlepsza pizza w Gdansku D: Andrzej Marta - opinia (1) Ostatnio moja ulubiona pizza. Cały czas trzyma poziom. Dobra jakość... Marta Ewa - opinia (1) Totalna porażka, aż przykro pisać, nie wiem skąd tyle pozytywnych opinii,... Ewa Sylwia - opinia (1) Najlepsza pizza w trojmiescie. Pyszne, świeże składniki. Idealne ciasto.... Sylwia Tragiczna. (1) Zamówiłam 1 szy raz 4 pizze. Najtragiczniejsza pizza jaka jadlam w Gda. Jakas... Ola Pyszna pizza ale (1) Pizza jest przepyszna ale w godzinach szczytu na pizzę czeka się 50 min... Fan pizzy Nie polecam (1) Pizze zamawiałem na pyszne.pl. Przyjechała zimna i inna niż zamawiałem. Nie... qwerty Pizza pycha (1) Sprawnie, miło i przede wszystkim pysznie: prawdziwa pizza z pieca. Za każdym... Wysokaj Duże rozczarowanie (1) Bardzo długi czas oczekiwania na pizze przy 1/3 zajętych stolików w lokalu..... klientka