Oliwkowa Park

Temat dostępny też na forum: Oliwkowa Park
Oliwkowa Park znajduje się w części Gdańska, która w ostatnich latach niezwykle się rozwinęła. Można tu dojechać szybką trasą, niebawem także tramwajem. W najbliższej okolicy dostępna jest nowa szkoła, przedszkole, sklepy, punkty usługowe, galerie handlowe.

Co ważne: łatwy wyjazd na obwodnicę zapewnia połączenie ze wszystkimi częściami aglomeracji trójmiejskiej.

Inwestycja powstaje jako ...
więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szukałam właśnie jakiegoś fajnego mieszkania w tym rejonie ale dalej, na Jasieniu też są ciekawe osiedla, spodobało mi się to przy Kartuskiej 422, tam będzie też siłownia na dachu co jest dodatkowym atutem
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 12

Pozwolę sobie na wyrażenie opinii na temat tych wymyślnych, kiczowatych i bezużytecznych przestrzeni o które później musi ktoś dbać (sprzątanie), a to kosztuje mieszkańców. Otóż, to nie będzie siłownia, tylko pomieszczenie z tanim atlasem, tanim rowerkiem i kilkoma hantlami (tego nie można nazwać siłownią), tak jak nie można nazwać spa, pomieszczenia z miską wody i szarym mydłem.
Wiem że coś później musicie w tych swoich folderach pokazać ale ja bym wolał lepszej klasy drewniane okna niż pseudo siłownie, recepcję/lobby z panem w wieku około 80 lat (dla bezpieczeństwa?), rowerownie(w której bałbym się zostawić swój rower). Wystarczy podnieść jakość drzwi, okien, systemu domofonu. Prawda jest taka że wiele osób będzie się po prostu brzydziło korzystać z takiej "siłowni". Żaden prestiż... Jakość zawsze wygra z kiczem.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zapomnieliście w sprzedaży tych domów dodać, że przez 90% dni w roku wali potwornie z wysypiska śmieci.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 7

pomineliscie tez info jakie problemy są z odbiorami.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

a jakie są? bo kuszą trochę te domy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Przy sprzedaży tych domów zapomniałeś wspomnieć, że 90% dni w roku zajmują śmieci ze składowisk.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Strasznie długo budują

Cztery bliźniaki buduje 5 budowlańców od marca do sierpnia nawet nie zbudowali w stanie surowy jednego bliźniaka.Na początku września zatrudnili Ukrainie teraz zaczyna to iść jednego zaczną przerwą robią drugiego potem trzeciego i tak na zmianę ciągną cztery budynki.Pewnie do 2025 zbudują
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Initium (6 odpowiedzi)

Witam ,czy można się dowiedzieć jak mieszka się w oddanych już domach ,czy są jakieś poważne...

Novo 30 (3 odpowiedzi)

Budynek powstanie u zbiegu ulic Leszczynowej i Gabrysiak na Jasieniu. Blisko stąd do terenów...

Czy ktoś żałuje zakupu mieszkania na kredyt? (413 odpowiedzi)

Witajcie, mam pytanie do osób, które kupiły mieszkanie na kredyt: czy żałujecie, że wzięliście...