Gorąco polecam (1) Szeroki wybór tkanin, fachowa pomoc sprzedawców oraz szybkość realizacji... Piotr opinia (1) Profesjonalna firma. Wykonali u mnie plisy oraz rolety dzien-noc, wszystko... PITUBN Polecam! (1) Bardzo fachowa obsługa, rolety najwyższej jakości. Przystępna cena. Wszystko... Anna
Nie polecam, kłopoty ze wszystkim.... (1) Z czystym sumieniem nie polecam zamawiania moskitier okiennych w tej firmie,... Jula Profesjonalna obsługa (1) Do firmy Omega zgłosiliśmy się z polecenia. W międzyczasie porównywaliśmy... Zamawiający Bardzo rzetelna firma (1) Z czystym sumieniem mogę polecić firmę Omega. Zamawiałam u nich żaluzje... Ewelina może być (1) nie jest najgorzej ale mogło by być lepiej, produkt całkiem niezły, gdyby nie... Jan NIEWĄTPLIWIE FIRMA GODNA POLECENIA (1) Bardzo dobra obsługa. Chciałabym żeby wszystkie firmy miały tak dopracowane... Monika Żukiewicz POLECAM, POLECAM, POLECAM (2) Po prostu najlepsza firma na świecie, usługi wykonuje w mig, perfekcyjnie i... Kasia Igor - opinia (1) Porzadna firma warta polecenia Jedna z tych firm, gdzie faktycznie obsluga... Igor Tylko tutaj . (1) Potrzebowałem rolet do swojej pracowni. Przeprowadzilem rekonesans w wielu... Piotr Polecam osobom, którym zależy na jakości połączonej z niewielkimi kosztami (1) Korzystałem z usług firmy Omega w Październiku i zdecydowanie polecam ją... Piotr Zdecydowanie polecam!!! (1) Przy okazji prac wykończeniowych mieszkania korzystałam z usług wielu firm.... Agnieszka Polecam!! (1) Bardzo gorąco polecam tą firmę !!! Pani Agnieszka profesjonalnie potrafiła... Marta SUPER FIRMA - POLECAM!!!! (1) Skorzystałam z tej firmy z polecenia i taraz ja sama z czystym sercem... Pola