One lepią

Pierogarnie

Gdańsk, Rajska 10

Joanna - opinia (1) Przepyszne! Zamówiłam 5 szt mięsnych i 5 szt wiejskich( kapusta i grzyby),... Joanna Anna - opinia (1) Świetne, dobre jakościowo i pyszne domowe jedzenie. Panie na oczach gości... Anna Iwona - opinia (1) Niepozorne miejsce na w Madisonie na 2 p...Jak One lepią ?... Ogromne... Iwona
Agnieszka - opinia (1) Pyszne, świeże, domowe pierogi. Kilka opcji farszu, w tym na słodko z... Agnieszka :-) - opinia (1) Bardzo pyszne, świeże pierogi robione na oczach klientów. Barszcz czerwony... :-) duke_Daimon - opinia (1) Chcialem sprobowac pierogow chlopskich z uwagi na to ze lubie kasze gryczana,... duke_Daimon Magda - opinia (1) Niestety ale to już nie to co wcześniej. Dzisiejsze ruskie są pierogami są... Magda S. - opinia (1) Mój wybór padł na pierogi wiejskie, które jak się okazało podawane są także z... S. Smacznie ale chce się więcej! (2) Bardzo dobre, domowe pierogi od milych pań i tyle :) Dla mnie jedynie albo za... Tad Bardzo smacznie (1) Wielki plus przede wszystkim za możliwosc zjedzenia, świeżych, nie... Kaja Pysznie (1) Pyszne pierogi lepione na oczach klientów. Polecam Monika