POLECAM OSK AUTOGRYF- JEST BEZKONKURENCYJNY ! :) (1) Witam ! Już po pierwszym spotkaniu wiedziałam że dokonałam najlepszego wyboru... Paulina Grzybowska Najlepsza szkoła tańca w Gdańsku! (2) Co tu dużo mówić - po prostu fajne miejsce i fajni ludzie. Chodzę do nich od... Malinka Obsługa firmy (1) kancelaria stigma office od niedawna obsługuje moja firmę pod katem... xXx
katastrofa (20) wyslalam moje 3 corki na okres probny i DZIEKI bogu zorientowalam sie co sie... Dami Filip - opinia (1) Świetna szkoła, instruktorzy faktycznie uczą i przykładają się do nauczania,... Filip Naprawde godna polecenia , solidna firma (1) Przyjechalo trzech Panow ,pozabezpieczalo Swoimi materiałami co... Grazyna.Ł Venezia (3) Bardzo urocza pizzeria na uboczu. Łatwo dojechać tam autobusem 148, wysiada... Krzysztof Rostkowski Polecam Euroserwis! (2) Pierwszy kontakt telefoniczny - zgłoszenie usterki - bardzo kompetentna pani... Michał K. Tanio, solidnie i w bardzo miłej atmosferze (1) Dokupiłem w OSK Jedynka 10h. jazd przed moim pierwszym egzaminem, ponieważ... Krzysiek Nordic Walking (1) Bardzo fajni młodzi ludzie, zajecia dopasowane to cwiczącego. Wesolo z... Kamil Ptica - opinia (2) Polecam , ale dopiero jak wywalą z tego klubu ochronę, o godz. 3 nad ranem... Ptica Polecam (1) Nie rozumiem tak wielu negatywnych opinii nt. danego lokalu. Być może ze... Fil Polecam (1) Witam, od kilku tygodni jestem szczęśliwym posiadaczem czarnego Bandyty.... :) Polecam, na pewno tam wrócę. (1) Gabinet kosmetyczny z prawdziwego zdarzenia a zarazem klimat taki, że... zośka jak dla mnie tragedia (1) pani w rudych wlosach to istna wredota. baardzo nie mily dla wielu klientow i... henio rewelacja (2) idealne warunki, wspaniala obsluga, mila atmosfera, prawie bezbolesnie... mala mi super! (1) Serdecznie polecam! Czysto, miło, sympatycznie i co najważniejsze-... Asia rewelacja (1) miło, szybko, sprawnie i uczciwie, polecam i życzę sobie i innym tylko takich... szafran wow najlepsza pizza (1) Odebraliśmy pizze na wynos z lokalu. Byla to najlepsza kulinarna... katarzyna Polecam (1) Kameralne przedszkole z przemiłym i fachowym personelem, który świetnie... mama