Ola - ocena (1) Bardzo się cieszę, że wybrałam konsultację właśnie u Pani Justyny, ponieważ... Ola Damian - ocena (1) Proces wynajmu przebiegł sprawnie i bezproblemowo. Firma oferuje szeroki... Damian Marek - ocena (1) Badanie termowizyjne zostało przeprowadzone sprawnie, a raport był... Marek
Kinga - ocena (1) Bardzo profesjonalne podejście i asysta przez cały proces przednajmu. Polecam... Kinga Bartek - ocena (2) Wyrozumiali i pomocni ludzie. Zdane za 2 razem. Pozdrawiam i dziękuję:) Bartek Magdalena - ocena (1) Z całego serca polecam Pana Piotra bardzo kompetentny i przemiły człowiek.... Magdalena Anna - ocena (1) Bardzo polecam kurs w tym ośrodku. Mnie uczył Łukasz , bardzo profesjonalny... Anna M. J. - ocena (1) Jeżeli mam wyrazić swoją opinię tooo.... jest okej :) Serio, nie mam tutaj... M. J. Lena - ocena (1) Najlepsza knajpa Lena Sylwia - ocena (1) Serdeczne podziękowania dla bardzo miłej i delikatnej podczas badań dr.... Sylwia Michał - ocena (1) W życiu miałem przyjemność współpracować z kilkoma doradcami nieruchomości,... Michał Klient - ocena (1) Super jakość.. polecam Klient Klinika stomatologiczna - ocena (1) Pełen profesjonalizm!!! Bogata oferta sprzętu medycznego. Szybka realizacja... Klinika stomatologiczna Gabinet weterynaryjny - ocena (1) Serwis spisał się na medal! Bardzo szybka naprawa autoklawu, podczas której... Gabinet weterynaryjny Mariusz - ocena (1) Super piwa obsługa pizza Mariusz Emil - ocena (1) Skorzystałem z usług firmy zajmującej się instalacjami sanitarnymi i... Emil Weronika - ocena (1) Pracownicy byli punktualni, uprzejmi i wyposażeni w nowoczesne sprzęty.... Weronika Maria - ocena (1) Kominek marzeń Z przyjemnością wystawiam tę opinię firmie Jan Kominki, która... Maria stafan - ocena (3) jednym słowem dramat stafan Wiesiawa - ocena (1) Współpraca z Panią Magdą na wysokim poziomie.Profesjonalna i zaangażowana od... Wiesiawa