Niezadowolona - ocena (1) Absolutnie NIE polecam, jedynie pieniądze parafią brać i na tym się kończy.... Niezadowolona Hanna - ocena (1) Hydraulik wykonał swoją pracę doskonale. Był punktualny, miły i bardzo... Hanna Dominik - ocena (1) Jestem bardzo zadowolony z usług tego hydraulika. Praca została wykonana... Dominik
Marylka - ocena (1) Polecam z całego serca tu sie szyję cuda I pani mloda wychidzi zachwycona... Marylka Mariola - ocena (1) Polecam salon z całego serca Pani Ewa jest poprostu urocza i pani mloda czuje... Mariola Elżbieta - ocena (1) Serdecznie polecam firmę! Zleciłam im kompleksową instalację sanitarną oraz... Elżbieta Patrycja - ocena (1) Bardzo polecam tę szkołę rodzenia. Bardzo dużo przydatnych informacji ,dużo... Patrycja Kuba - ocena (1) Moja ocena 10/10. Pani Radosława położna pierwsza klasa, konkretna, ogarnięta... Kuba Ewa Krajewska - ocena (1) Najlepszy stolarz jakiego poznałam , cudowne funkcjonalne meble w całym moim... Ewa Krajewska Sławomir - ocena (1) Wykonawca wykonał pracę zgodnie z umową.Praca wykonana starannie za rozsądną... Sławomir Ilona Lichucka - ocena (1) Miałam przyjemność współpracować z panią Mają Bańkowską. Fachowość,... Ilona Lichucka Sylwia - ocena (1) Polecam szkole, dużo przydatnych i życiowych informacji przygotowujących do... Sylwia Marylka - ocena (1) Polecam Alex Domino ,robota wykonana fachowo, żetelna firma zrobią pod... Marylka Jagoda Gładysz - ocena (1) Praktyczne zajęcia. Panie prowadzące są pomocne, odpowiadają na pytania które... Jagoda Gładysz A. Śleszyńska - ocena (1) Polecam, super kontakt i pomoc w zakresie obsługi klienta A. Śleszyńska Joanna - ocena (1) Naprawdę polecam, pełen profesjonalizm ze strony Pana Łukasza. Opieka nad... Joanna Agnieszka - ocena (1) Polecam, super kontakt z klientem :) Agnieszka Natalia M. - ocena (1) Cała rodzina dziękuję po stokroć! Padtaj był bardzo lękliwym pieskiem,... Natalia M. Diana - ocena (1) Super, bardzo polecam dużo przydatnej wiedzy i profesjonalnie przeprowadzane... Diana Ewa - ocena (1) Chciałabym podziękować za współpracę oraz polecić Panią Agatę Magdziarz,... Ewa