Sylwester 2007 (1) chcialam tylko powiedziec komus kto organizował tegoroczny sylwester ze... hajdi Mein Geburtsort!! (1) Komme immer wieder gerne an meinen Geburtsort hin,denke oft an die schöne... R.Formella POLECAM (1) Jako pierwszy klient Saveetat w tym roku moge jedynie napisac REWELACJA.... Skrzypol
Pozdrowienia dla osób z nocy Sylwestrowej :) (1) To byla moja druga impreza w tym klubie, bardzo udana. Impreza noworoczna w... Sebastian SUPER!!!!!!!!!!!!!!!! (1) Polecam wszystkim ponieważ zdałam za pierwszym razem i każdy też tam moze... Aguś sylwester -jak już to tylko w CICO- coś wspaniałego (1) Wystrój rewelacyjny, super muzyczka,mogę powiedzieć, ze DJ-e czytają w moich... ewa beznadziejna obsługa rejestracji (1) Cały grudzień nie można było zapisac się do lekarza-telefonicznie.Odsyłano do... Emerytka kto go zastąpi (1) lekarz jakich mało .można nawet dzwonić w święta ale niestety prawdopodobnie... romek POPROSTU REWELACJA! (1) wlosy mam ,,specjalnej,,troski(suche)zawsze obawiam sie wizyty u fryzjera no... Joanna Mogło by być lepiej (1) Jeśli chodzi o gastronomię, to beznadzieja. Dojazd super, chociaż mam 60 km... Natalia Tomek z Wałbrzych:) - opinia (1) Do klubu prowadzą dwie matutkie strzałki przez co ciężko trafić!!(sprawcie... Tomek z Wałbrzych:) szukałam pomocy i tu ja otrzymałam (1) Od wielu lat jestem pacjentka dr Turek-Muczynskiej.Przez kilka lat nie moglam... wdzięczna Polecam (1) Miła i sprawna obsługa, koszt serwisu wysoki, ale to normalne u... Amelka chciałabym iść (2) Kochani chciałabym iść ale się cholernie wstydzę!!!!POMOCY nigdy tam nie... kasia Uwaga na rezerwacje (2) Wybierając restauracje na romantyczną kolacje we dwoje sugerowaliśmy się... Tomasz ah te awarie... (1) Mieszkam na Lipowicza i początkowo byłem zadowolony a nawet bardzo zadowolony... teh_pp Marcin:) (1) Zajecia teoretyczne na wysokim poziomie.Jazdy z Marcinem to byla sama... Agnieszka H. dr Zinkiewicz (1) Zgadzam się z Panią w 100%. Dr Zinkiewicz to wspaniały lekarz i zarazem... beata szynaka Ucieczka od woja i nic więcej (1) jestem na kierunku technik informatyk, specjalnośc grafika komputerowa,... MARCO Nie polecam. (1) Coraz częściej slyszy się i wiem to z wlasnego doświadczenia, że doktor... pacjentka