Monika - opinia (1) Wreszcie znalazłam stomatologa, z którego usług będę korzystała na stałe.... Monika Swietni fachowcy, życzliwi ludzie (1) Zawsze frontem do klienta, szybko, sprawnie, fachowo a przy tym z dobrym... Grazyna Szkudlinska nareszcie normalny lekarz (1) polecam Kasia
Przepyszota :D (1) Serdecznie polecam to miejsce. Naleśniki są bardzo smaczne a wystrój... Owieczka POLI - opinia (1) Sama przychodnia jest nawet nawet tylko lekarze nie zbyt fajni tak jak... POLI OCENA PIZZERI (1) JAKO PRAWIE STAŁA KLIENTKA STWIERDZAM ŻE JESZCZE PONAD ROK TEMU JEDZENIE... IWONAM Miła atmosfera (1) Bardzo podoba mi się że na Spójni panuje miła atmosfera. Instruktorzy są... klientka POLECAM (1) Jestem bardzo zadowolony, profesjonalizm na każdym kroku, szybka, konkretna... Robi @ (1) W 3 jest wielu fajnych nauczycieli. Niektórzy na głowie stają aby w jak... lol Zainteresowany. (2) Chcę studiować w Ateneum na studiach dziennych europeistykę. Na innych... paftom pytanie (2) Witam! Chciałabym się zapytać czy na Dziennikarstwie i komunikacji... emi średniak (1) jak niżej: kiepska obsługa, wysokie ceny a jakość usług jest średniawa.... Joanna Pozytywnie (1) Do tego przedszkola chodzilo moje jedno dziecko i bylo bardzo zadowolone, ja... Mama Fajny klub w centrum Gdańska (1) Na klub natknęłam się poszukując lokalu serwującego drinki i z... NeoKatrina Malgorzata Marczak-Gutowska (1) Rewelacyjna!!!Pani Malgorzata Marczak-Gutowska jest bardzo mila i... Darek Super Pizza (1) Naprawdę bardzo dobra pizza .Extra lokal i miła obsługa.Polecam.Musicie... Łukasz Podziękowanie (1) Przez 12 dni przebywałam w waszym szpitalu na Oddziale Chorób... Danuta capriciosa 50cm - po prostu rewelacja (1) wlasnie wjechala na stol w/w pizza - po prostu czad! duzo sera, moznaby... SiD.net.pl Przyjemne, magiczne (1) Wspaniałe miejsce. Przytulnie, wystrój i nastrój przeuroczy Na chwilkę... Gosia profesjonaliści (1) bardzo fachowa obsługa i wykonanie na najwyższym poziomie iza