Super (1) Niedawno obcinałam tam włosy. Bardzo profesjonalnie! Zmoich krótkich włosów... Beata Warto odwiedzić!:-) (1) Polecam wszystkim salon pani Lucyny. Po raz kolejny jestem baaardzo... Ania ortopedia (1) Chciałbym podziękować pielęgniarkom i lekarzom za za fachowe podejście do... Czesław.Stachowski
Serdecznie polecam (1) Mogę szczerze polecić - jedyna osoba, która miała ofertę cenową dostosowaną... Darek zadlow - opinia (1) Ja miałem poważny wypadek (przestał istnieć lewy nadgarstek), a dzisiaj 3... zadlow pycha (1) super miejsce, inne niż wszystkie inne w Sopocie. plus absolutnie... ona 9/10 (1) Kurs Prawo Jazdy ukończyłem w ośrodku X. Sugerowałem się niewielką ceną... B.Zalewski kiepskie studio stare solaria brudno (1) kiepskie studio stare solaria brudno darek śWIETNIE!!! (1) Nieczęsto chadzam po klubach ale to się zmieni odkąd do Was trafiłem, od... Zachwycony K - opinia (1) JAK DLA MNIE WSZYSTKO JAK NAJBARDZIEJ WPORZADKU.TEORIA OK.PRAKTYKA... K stare lozka , za te cene ok ale sa lepsze w tej cenie w gdyni (1) te modelel lozek sa troszke juz starawe , 500 jest ok ale powinny byc lepsze... xxxman OSTRZEGAMY----NALEŻY SPRAWDZAĆ RACHUNKI (1) Jedzenie bardzo dobre,ale jeśli chodzi o rachunki to brak paragonów... kasia/marek Zdałam można powiedzieć za pierwszym razem a instruktor który to przeczyta będzie na pewno wiedział o co chodzi :) (2) Krzysiek, Janusz tak trzymajcie stworzyliście naprawdę świetny ośrodek.... Anna Łukowiak Powitajmy nowego kierowcę ! (1) Gorąco polecam zajęcia z Mikołajem. Rzeczowe wykłady, niezwykle przyjazna,... M. Aga - opinia (2) Wpaść pod zgrabne i wdzięczne rączki Pani Izy to istna rozkosz. Jako, że... Aga Nie jest źle (1) W zeszły weekend nasza klasa organizowała tam spotkanie integracyjne po 25... marka Warto !!!!!! (1) Kurs teoretyczny przeprowadzony sprawnie i w dogodnych terminach.... Kate nigdy wiecej (1) kiedys to byly czasy a teraz po prostu tragedia, kelnerzy to chyba łaske... milz Studia dla ambitnych oraz chcacych studiowac z usmiechem (1) Co to duzo pisac, po pierwszych trzech miesiacach mam 15 ksiazek... Michael gromek Jak w domu !! (1) Slow brakuje, jednym slowem WYPAS 1-klasy,klimacik, oferta ,obsluga i muza... Koneser