Esteta - opinia (1) Wielki nieporządek wokół obiektu. Wstyd!!! Esteta Zadowolona z kursu u p.Śmiarowskich!!! (1) Witam.Niedawno ukończyłam kurs na Żabim Kruku. Co prawda kurs trwał troszke... Ania Bardzo kiepsko!!!! (1) Wymieniałem olej--do kosztu oleju teraz musze doliczyć kosz wymiany miski... Alex
pytooon - opinia (1) mieszkam tu od roku i uwazam ze jest ok,przedtem mieszkałem na siedlcsch i w... pytooon < 333 (1) uwielbiam tą stajnie < 3 kocham klimat w niej panujący oraz konie. panuje... Emoś profesjonalizm (1) W tym salonie pełen profesjonalizm to Pani Karolina. Jedno spojrzenie i juz... Aniusia Tego jeszcze nie było!!!!!! (1) Jeżeli ktoś szuka nietuzinkowego miejsca na ploteczki, spotkanie towarzyskie,... Basia2k Porażka...!!! (1) Czy można wyjść głodnym po imprezie integracyjnej? Można :( Jedzenia mało,... niezadowolona gosia - opinia (1) Super podejście do pacjentów, szczególnie do dzieci, jakość leczenia bardzo... gosia REWELACJA!! (1) Poszłam tam kilka dni temu z ważnym dla firmy klientem. Obsługa przez cały... dolcevita kaiweicok - opinia (1) Wady:sporo wołają, niesympatyczni i gburowaci, totalna olewka klienta jezeli... kaiweicok Bardzo Fajny!!! (1) Jestem stałą klientką pani Izy i jestem bardzo zadowolona. Super fryzurka,... Gosia Ryba palce licać (1) Odwiedziłem Scampi w jesienny weekend. Skosztowałem zupy rybnej i sandacza w... prr Najlepsza szkoła jazdy (1) właśnie zdałam egzamin na prawo jazdy - uczyłam się u Pana Michała.... agnieszka ... (1) swietna szkola polecam .nauczylam sie tam wiecej na dotatkowych jazdach niz w... ..... Do Ninka34 (1) Tak się składa, że klientela jest przed 30-stką zazwyczaj, po 30-stce... Oyo Profesjonalnie i sprawnie (1) Bezproblemowy kontakt, szybka realizacja. Wykonanie bardzo dobre -ceny... Gdansk Szczerze polecam!!! (1) Szczerze polecam!!! Jestem bardzo zadowolona z wizyt oraz ze skutkow... Matylda POLECAM (1) Pewnej niedzieli wraz z rodzinką postanowiliśmy zjeść coś na mieście, po... A.P Rzetelna firma (1) Firma rzetelna i godna polecenia. Szybkie i profesjonalne wykonanie prac.... warszawa