tak sobie (1) opalanie takie sobie chyba lampy do wymiany , obsluga niezbyt zainteresowana... sun devil Pani Anita - polecam (1) Za pierwszym razem trafiłem w ręce fryzjerki, która poszła na łatwiznę -... Grzesiek Włoski zakątek w Polsce (1) Od 10 lat regularnie bywamy we Włoszech i przez ten czas udało nam się dobrze... Ola
Nie jadajcie w lokalu Sphinx w Batorym (1) Tam jadać NIE WOLNO! Dzisiaj podano nam całkowicie surową rybę przykrytą... Michał Drętwo (1) Nie polecam.Jedzenie nie smakowało moim gościom.Zupa grzybowa gotowana na... maksymilian super lokal!!! (1) Znam wiele fajnych knajpek, a La fortunie byłem pierwszy raz. Byliśmy z żoną... grzeniu Polecam (1) Tu można liczyc przede wszystkim na miłą, ciepłą i rodzinną atmosferę.... 28 Ocenka (1) Polecam wszystkim tym,ktorzy chca naprawde zdac egzamin na Kat.C a... andrzej Zdałam za pierwszym razem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (1) Zdałam dziś za pierwszym razem :-) Mimo że kurs trwał trochę długo, cieszę... Agnieszka Dziękuję i polecam!!!!!!!!!!!! (1) Bardzo ,bardzo mocno dziękuję świetnemu, rewelacyjnemu i nie do przecenienia... Sylwia Andrzejewska SUPER (1) tanio, szybko, bezproblemowo :) piotrpi Idealne miejsce na spedzenie wolnego czasu (1) Idealne miejsce na spedzenie wolnego czasu dex polecam! (1) polecam ta szkołe wszystkim tym ktorzy chca dobrze nauczyc sie jezdzic pod... kachna zachecam! (1) Plus za wystroj, plus za pomysl, plus za pyszne czekolady (bananowa... czekoladka Tomasz J. "J "- jak (1) Tomasz J. na pierwszy rzut oka cichy, spokojny facet,ale juz po pierwszej... Blondyna (ta od haskiego) fell like in heaven (1) podczas mojej pierwszej wizyty w salonie heaven beauty faktycznie poczułem... mr boombastic profesjonalny gabinet (1) Pani doktor Baczewska zna sie na swojej pracy. pomogła mi bardzo w sprawie... pacjętka nieznany - opinia (1) jak dla mnie to nigdy tam juz nie pujde to jest poprostu speluna. a szkoda... nieznany zdalem za pierwszym razem (1) wielkie podziekowanie dla instruktora p.Marka W.ktory kazdy blad czy problem... Krzysztof pieknie (1) Mieszkanie dostalam super wykonczone,niewielu deweloperow maluje na gotowo... Mieszkaniec