zadowolona mama - opinia (1) Polecam wszystkim to przedszkole, mój synek chodzi do oddziału na Ujeścisku i... zadowolona mama Szpilka (1) Hej. Przez przypadek trafilam do dr.Benkowskiego z moja Kicia. Polecam... Szpilka82 ... - opinia (1) bibloteka poprawiła sie na zdecydowany plus :) :) :) ksiazki wypozycza sie... ...
uwaga na dr.Grzybowską (1) to co mnie dzis spotkalo w przychodni przechodzi wszelkie pojecie, wczoraj... rozczarowana Super nauczyciel (1) Super nativ speaker i zarówno właściciel szkoły. Ma do tego powołanie. Polecam Krzysztof Super (1) Świetny wystrój, profesjonalna obsługa a jedzenie po prostu suuuupper mordziak Najlepsze śledzie w Trojmiescie! (1) Mniam! RYBA REWELACJA (1) Jedyny salon w którym mogłem dokonać zakupu tego co mnie interesowało. Panie... Młody Nędza (1) NIE POLECAM. PIZZA PRZYJECHAłA ZIMNA, A TO NAJGORSZE CO MORZE BYć. NO I TO... BIRDIE PODZIEKOWANIA DLA PIOTRA J. (1) Polecam wszystkim kursantom p.Piotra.Jego spokój,poczucie humoru,kompetencja... JACEK Wyjątkowy (1) Bardzo specyficzne miejsce i wyjątkowa muzyka. Bo trudno znaleść podobną... Elf Ania - opinia (1) Przesympatyczna fachowa obsługa, już dawno nikt się o mnie tak nie... Ania Przestałem się bać dentysty! (1) Miałem problem z zębami i z racji tego, że się boję dentysty (a kto się nie... Tomek Tylko Credo. (1) Zdałam egzamin za pierwszym podejściem i bardzo się z tego cieszę!!!... Monika BRĄZ JAK Z JAMAJKI !!!!! (1) Byłam w SUN4YOU dopiero 3 krotnie a już mam odcień skóry, który mi w... Magda PROFESJONALIZM !!! (1) brałem w tej szkole tylko dodatkowe godziny.Przez te dodatkowe godziny więcej... Wolfpack Gdzie się pdział Dwór Oliwski z przed 2 lat? (1) To juz nie to samo miejsce, które było dwa, trzy lata temu. Brak ducha,... Inga Polecam! (1) Przychodnia mała,czysta,zawsze piękne dekoracje.Rejestracja działa bez... Pacjentka Wujek Wet (1) Od kiedy naszą Emisię leczy tzw. "Wujek Wet" (dr Benkowski) uczęszczanie do... Kaśka POŁOŻNICTWO (1) 18 września urodziłam w szpitalu na Zaspie córeczkę i cieszę się, że wybrałam... Marta