Świetna karta, świetna obsługa (1) Dobra obsługa, miła atmosfera, brak kolejek. Polecam! Piotr S Obsługa Kredytów Hipotecznych (1) Witam, Jestem bardzo zadowolony z obsługi działu kredytów hipotecznych.... Piotr S Błyskawiczne działanie (1) Błyskawiczne działanie, rano przyniosłem sprzęt popołudniu usłyszałem... Łukasz
OSZUŚCI!!!! (1) Nikomu nie polecam tej firmy!!Jestem jedną z osób które kupiły mieszkanie na... Emi przydal by sie remont (1) napisze krotko .. jedzenie dobre obsluga bardzo mila sala czysta zauwazylem... alek 70 ;) (1) Kolego nizej... Na Morenie masz takze wszystko idealne - super łóżka itp,... BartuS Po prostu super (1) Jeśli szukacie skuteczności, odprężenia, relaksu i spokoju....to polecam to... Rebeca polecam serdecznie!!! (1) fajnie doradzaja odpowiedza na wszystkie pytania oddzwaniaja mila i fachowa... zadowolony klient Serdeczne podziękowania dla Piotra J. (1) Czyli ....do czterech razy sztuka:)Ale dopiero po trzech nieudanych... Maja miodzio (1) Moja przyjaciółka po wielu latach z długimi włosami postanowiła je ściąć, co... goat Bardzo Zadowolona!!! (1) Jestem bardzo zadowolona z usług w evi-Medzie.Panie w rejestracji bardzo miłe... monka Zdałam za pierwszym razem!!!!! (1) Disiaj mialam pierwszy egazamin i zdalam!!! a to dzieki Andrzejowi:) dziekuje... Kaśka Załamany - opinia (1) Stanowczo nie polecam tej firmy. Dwa miesiące mojego wysiłku, załatwiania... Załamany mhmmmmmmmmm (1) strasznie tam zimno! alka asia g - opinia (1) Miejsce jak najbardziej godne polecenia- fajny klimat, sympatyczna obsługa a... asia g Polecam (1) Fajowe kucyki i wycieczki po hipodromie zamiast kręcenia kółek w miejscu.... korzystający Nie polecam !!! (1) Klinika LUX MED na początku była jedną z lepszych klinik, niestety w tej... bardzo zrozżalona Katarzyna GORĄCO POLECAMY (1) Mieliśmy wesele 22-09-2007r. na sali bursztynowej. Rewelacja, sala... Asia i Jacek dramat (2) łóżka bardzo dobre, ale za to jak ceny podskoczyły, nie opłaca się, aż tyle... Mróweczka Nie polecam !!!! (1) Do pani psycholog trafiłam w Lux Medzie, myślałam, że psycholog powinien... pacjentka