W tym gabinecie jest super! (1) Gabinet nowoczesny,bardzo miła atmosfera, kosmetyczka bardzo miła,... mariolasyl karolina - opinia (1) Panie z obslugi - w zaleznosci od zmiany - raz fajnie, raz kiepsko, to... karolina jako pierwszy :) (1) Chcę podzielić się swoimi wrażeniami dopiero teraz, ponieważ cały czas jestem... Nisek
Polecam ;-) (1) Bardzo mila atmosfera,mozliwosc rozlozenia na raty,brdzo polecam... Dora Wielka granda !!! (1) Próbowałem kupić karnet na nowy rok szkolny 2007/2008 i okazało się że brak... s.g. polecam (1) Byłam państwa kursantką i jestem bardzo zadowolona,egzamin zdałam za... kursantka alez ma :) (1) alez ma :) www.lady-fitness.com.pl :) polecam zajecia zwlaszcza... kop Tego trzeba było :) (1) Pierwsze co to gratulacje dla Pani Alicji za umiejetności i super salon.... Mateusz REWELACJA (1) Prawie miesiąc temu potrzebowałem dokument który był mi niezbędny do... ALeksander MALGOSIA - opinia (1) Szanowni Panstwo.Jestesmy z mezem Waszymi klientami od lat.Bardzo zadowala... MALGOSIA Gorąco polecam (1) Wyjątkowo miło, fachowo, zawsze ze szczegółami, odpowiedzi na każde pytanie,... Magda jak juz nie ma gdzie ... (1) w oliwie zawsze bylo kiepsko z kafejkami, i nic sie nie zmienilo - w jednej... zawiedziony Dagmara - opinia (1) Bardzo miłe miejsce, gdzie można się czuć komfortowo. Sympatyczna i... Dagmara sylwia - opinia (1) Bardzo dobry instruktor dobrze uczy,dobra szkola jazdy, ja juz zdalam i... sylwia Najlepszy stomatolog na Pomorzu (1) Uważam dr Krystiana Krupskiego za najlepszego stomatologa na Pomorzu. Bardzo... K Cofam swoją poprzednią wypowiedź (1) Jestem niezadowolona z administracji i traktowania studenta przez PWSH.... ella psajdo - opinia (1) ceny masakrycznie wysokie, jak za ilosc jedzenia podana na talerzu. jak... psajdo Polecam (1) Ja również przyłączam sie do pozytywnych opini na temat leczenia u Pani... Beata B godne polecenia (1) z wizyt u stomatologa korzystałam pół roku.jestem zadowolona z leczenia oraz... iwona Pytanie (1) Może ktoś mi napisać jak wyglądają studia podyplomowe w Sopocie? szczególnie... EK