Wielka granda !!! (1) Próbowałem kupić karnet na nowy rok szkolny 2007/2008 i okazało się że brak... s.g. polecam (1) Byłam państwa kursantką i jestem bardzo zadowolona,egzamin zdałam za... kursantka alez ma :) (1) alez ma :) www.lady-fitness.com.pl :) polecam zajecia zwlaszcza... kop
Tego trzeba było :) (1) Pierwsze co to gratulacje dla Pani Alicji za umiejetności i super salon.... Mateusz REWELACJA (1) Prawie miesiąc temu potrzebowałem dokument który był mi niezbędny do... ALeksander MALGOSIA - opinia (1) Szanowni Panstwo.Jestesmy z mezem Waszymi klientami od lat.Bardzo zadowala... MALGOSIA Gorąco polecam (1) Wyjątkowo miło, fachowo, zawsze ze szczegółami, odpowiedzi na każde pytanie,... Magda jak juz nie ma gdzie ... (1) w oliwie zawsze bylo kiepsko z kafejkami, i nic sie nie zmienilo - w jednej... zawiedziony Dagmara - opinia (1) Bardzo miłe miejsce, gdzie można się czuć komfortowo. Sympatyczna i... Dagmara sylwia - opinia (1) Bardzo dobry instruktor dobrze uczy,dobra szkola jazdy, ja juz zdalam i... sylwia Najlepszy stomatolog na Pomorzu (1) Uważam dr Krystiana Krupskiego za najlepszego stomatologa na Pomorzu. Bardzo... K Cofam swoją poprzednią wypowiedź (1) Jestem niezadowolona z administracji i traktowania studenta przez PWSH.... ella psajdo - opinia (1) ceny masakrycznie wysokie, jak za ilosc jedzenia podana na talerzu. jak... psajdo Polecam (1) Ja również przyłączam sie do pozytywnych opini na temat leczenia u Pani... Beata B godne polecenia (1) z wizyt u stomatologa korzystałam pół roku.jestem zadowolona z leczenia oraz... iwona Pytanie (1) Może ktoś mi napisać jak wyglądają studia podyplomowe w Sopocie? szczególnie... EK PAN MAREK = SPECJALISTA!! (1) Trafiłem do Poldka na dodatkowe jazdy przed egzaminem, ponieważ kolega mi... młody Ciaza (1) Jestem w pierwszej ciazy. Doktor rzeczowy, dokładny, spokojny. Opowiada na... Monika G. polecam (1) Oststanio byłam tam na obiedzie .Polecam!!!!! Gratuluję nowej strony... kasia Witam ponownie (1) Witam!bardzo fajny lekarz przesympatyczny kompeetentny przedewszystkim dobry... karolina